Dzeramais kolagēns

Aktīvie filtri

Nav noslēpums, ka kolagēns ir ļoti svarīgs ādai, tādēļ daiļā dzimuma pārstāves skaistumkopšanas līdzekļu un ādai paredzēto līdzekļu sastāvā vienmēr meklē uzrakstu „kolagēns“. Par šīs olbaltumvielas ietekmi uz ādas stāvokli un organisma vispārējo veselības stāvokli ir pieejams ļoti daudz informācijas, tādēļ nav šaubu par to, ka kolagēns ir ārkārtīgi svarīgs ādas elastībai, šūnu atjaunošanās procesiem, labai pašsajūtai un lieliskam ārējam izskatam.

Kas ir kolagēns?

Kolagēns ir dabiski organismā sintezējama olbaltumviela, kas veido līdz pat 70 procentiem no ādas kopējās masas. Šis procents apstiprina olbaltumvielas nozīmi uz ādas veselību, skaistumu, lielisku izskatu. Liels kolagēna daudzums atrodas arī kaulos, locītavās, asinsvados, smaganās. Grieķu valodā kolla nozīmē „līme“, savukārt genos – „gatavot“, kas ļoti precīzi ilustrē olbaltumvielas nozīmi šūnu atjaunošanās kontekstā.

Kolagēna pozitīvā ietekme uz ādu

To, ka kolagēns ir ļoti svarīgs ādai, droši vien esat dzirdējuši vai lasījuši ne reizi vien. Par šī apgalvojuma patiesumu nevar būt ne šaubu, jo šī olbaltumviela, kas veido vairāk nekā pusi no ādas masas, nodrošina ļoti būtisku funkciju – uztur ādas elastību, veselīgu izskatu, tvirtumu, veicina šūnu atjaunošanos, kas labvēlīgi ietekmē ādas veselību un skaistumu. Vai Jums vēl ir šaubas par kolagēna ietekmi uz sejas ādu?

Mūsu organisms pats dabiski ražo kolagēnu, tomēr novecošanās procesi, kā arī kaitīgā apkārtējās vides ietekme un neveselīgi paradumi palēnina kolagēna ražošanu, kas atspoguļojas arī sejas ādā – āda zaudē tvirtumu, elastību, dzīvīgumu, parādās pirmās krunciņas, āda kļūst sausa, parādās pumpas u.tml. Šīs pazīmes liecina par kolagēna trūkumu, kas aicina rīkoties un negaidīt, kamēr problēma kļūs nopietnāka. Apmēram 25. dzīves gadā kolagēna ražošana sāk palēnināties, tādēļ vērts iegādāties kvalitatīvus uztura bagātinātājus, kas nodrošinās Jūsu ādas apgādi ar šo olbaltumvielu, ilgāk saglabājot ādas jaunību un pievilcīgu izskatu.

 

Kādēļ Dr.OHHIRA® dzeramais šķidrais kolagēns ir labākā izvēle Jūsu ādai?

Uztura bagātinātāji cits no cita atšķiras ar sastāvu, iedarbību utt. Kvalitātes un iedarbības kontekstā ļoti svarīga ir vielu saderība. Mūsu firmas iekšķīgi lietojamais šķidrais kolagēns apvieno trīs iedarbīgās vielas – kolagēnu, elastīnu un hialuronskābi, kas kopā veido Anti-Age TRIO® kompleksu. Produkta sastāvā ir kolagēna tripeptīdi. Kas tie tādi? Kolagēna tripeptīdi ir īsākās kolagēna olbaltumvielas ķēdes daļiņas, kuras caur asinsriti sasniedz saistaudu šūnas, veicinot kolagēna dabisku ražošanu, kā arī hialuronskābes sintēzi. Šāda organisma „iedarbināšana“ ir daudz lietderīgāka nekā tikai kolagēna lietošana. Lai neviltos produkta kvalitātē, apskatiet iedarbīgās vielas molekulmasu – tai jābūt pēc iespējas mazākai. Mēs priecājamies, ka varam Jums piedāvāt iekšķīgi lietojamo šķidro kolagēnu, kura iedarbīgo vielu molekulmasa ir tik apskaužami maza un kas ir par pamatu produkta efektivitātei, kuru pierāda Japānā veiktie klīniskie pētījumi. Dr.OHHIRA® dzeramais šķidrais kolagēns ir papildināts ar antioksidantiem: melleņu sulu, koenzīmu Q10, C vitamīnu, fermentēto augu ekstraktu, kā arī probiotiskajām kultūrām. Tie ir dabīgi antioksidanti, kas palēnina novecošanās procesus un aizsargā ādu pret apkārtējās vides kaitīgo iedarbību.

 

Kur iegādāties Dr. OHHIRA® dzeramo šķidro kolagēnu?

Ja vēlaties sevi palutināt ar kvalitatīvu produktu ādas skaistumam, ienāciet mūsu e-veikalā www.ohhira.lv un iegādājieties dzeramo šķidro kolagēnu. Iepirkties internetā ir ātri, ērti un vienkārši; pirkumi internetā nav piesaistīti nedz konkrētai vietai, nedz laikam, tādēļ iepirkšanos varat plānot neatkarīgi no citiem. Mūsu e-veikalā pie produktiem ir norādīta produkta cena, pircēju atsauksmes, izsmeļošs produktu sastāvs un produktu apraksti.

Faqs

Vai Dr.OHHIRA® produktus var lietot grūtnieces un sievietes, kas baro bērnu ar krūti? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Visi Dr.OHHIRA® uztura bagātinātāji – labās baktērijas, fermentēts augu ekstrakts un iekšķīgi lietojams kolagēns – ir droši lietojami grūtniecības un zīdīšanas laikā. Ja rodas šaubas, mēs vienmēr iesakām konsultēties ar savu ārstu.