Hialuronskābe locītavām

Aktīvie filtri

Veselas locītavas un neierobežota kustību brīvība ievērojami uzlabo dzīves kvalitāti. Galu galā, kustēties bez sāpēm un diskomforta ir patīkami, un sāpīgas, smeldzošas vai čīkstošas ​​locītavas ne tikai ierobežo kustību amplitūdu, neļauj izbaudīt iecienītākās aktivitātes, bet arī negatīvi ietekmē garastāvokli un vispārējo pašsajūtu.

Par locītavām ir jārūpējas ne tikai tad, kad problēma kļūst acīmredzama un jūtama, bet daudz agrāk, kad vēl ir iespējams novērst problēmas vai aizkavēt to parādīšanos. Vai jūs zināt, cik svarīga ir hialuronskābe locītavām?

Kas ir hialuronskābe?

Hialuronskābe ir glikozaminoglikāns, kas atrodams saistaudos, pārklājošajos un nervu audos. Šī viela dabiski veidojas organismā, taču pēc aptuveni 25 gadu vecuma tās ražošanas procesi palēninās, kas noved pie sliktāka audu piegādes ar mitrumu. Hialuronskābe ir ārkārtīgi daudz sinoviālajā šķidrumā, kas ieeļļo locītavu virsmas un apgādā skrimšļus ar barības vielām un skābekli. Tāpēc hialuronskābe ir tik svarīgs elements veselām locītavām.

Kā hialuronskābe var palīdzēt locītavām?

Locītavas dobums ir piepildīts ar sinoviālo šķidrumu, kura konsistence atgādina želeju. Šis šķidrums satur daudz hialuronskābes. Locītavu šķidruma funkcijas ir ļoti nozīmīgas: tas ieeļļo skrimšļa audus un aizsargā locītavu no mehāniskās berzes un nodiluma, baro skrimšļus, izvada sārņus, samazina locītavu slodzi. Ar gadiem sākas mūsu dabiskais novecošanās process, kas agrāk vai vēlāk nāk ar deģeneratīviem procesiem locītavās. Diskomfortu visā kustību aparātā var provocēt arī traumas, intensīva sportošana, smags fizisks darbs, kas pastāvīgi noslogo locītavas u.c.

Fotoattēlā: Lietuvas sportiste, sprintere, valsts rekordiste Agnė Šerkšniene

Samazinoties hialuronskābes koncentrācijai locītavu šķidrumā, pasliktinās arī locītavas aizsargfunkcijas: palielinātas skrimšļa virsmu berzes dēļ tās vairāk nolietojas, attīstās iekaisuma procesi, rodas diskomforts un sāpes. Hialuronskābe ir svarīgaa locītavām, jo ​​tā atbalsta skrimšļa elastību un locītavu virsmu gludumu.

Kāpēc hialuronskābe Dr.OHHIRA® dzeramā kolagēna formulā ir vērtīga izvēle locītavu veselībai?

Dabiskās biofermentācijas ceļā iegūtā hialuronskābe locītavām ir ar pat 93% tīrību! Tas ir ārkārtīgi augsts koncentrācijas līmenis.

Runājot par hialuronskābes maksimālu efektivitāti locītavām, aktīvo sastāvdaļu saderība un sinerģija ir īpaši svarīga. Dr.OHHIRA® dzeramā kolagēna formula satur trio, kas to garantē: hialuronskābi, kolagēna tripeptīdus un elastīnu.

Šajā unikālajā formulā esošie kolagēna tripeptīdi caur asinsriti sasniedz saistaudu šūnas un stimulē paša organisma kolagēna ražošanu un hialuronskābes sintēzi.

Ir zinātniski pierādīts, ka aktīvo vielu zemā molekulmasa nodrošina to lielāku iekļūšanu un efektīvāku uzsūkšanos. Dr.OHHIRA® dzeramā kolagēna formulas aktīvo vielu molekulmasa ir neticami zema: kolagēna tripeptīdi (≤500 Da), kolagēns (≤1000 Da), elastīns (≤1100 Da) un hialuronskābe (150kDa).

Dr.OHHIRA® dzeramā kolagēna formulai, kas bagātināta ar hialuronskābi locītavām, ir ārkārtīgi bagātīgs un perfekti sabalansēts sastāvs. 

Dr.OHHIRA® dzeramais kolagēns un hialuronskābe locītavām - kur un kā to iegādāties? Īpaši kvalitatīvu, uzticamu japāņu ražotāja formulu, kas papildināta ar hialuronskābi locītavām, varat atrast mūsu e-veikalā ohhira.lv. Te jūs uzzināsiet hialuronskābes ampulu cenu, detalizētu informāciju, speciālistu ieteikumus un lietotāju atsauksmes par hialuronskābi locītavām. Iepirkšanās tiešsaistē ir vienkārša, ērta, ātra un droša.

Faqs

Kāpēc hialuronskābe ir nepieciešama locītavām? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Hialuronskābe sinoviālajā šķidrumā darbojas kā smērviela. Tas nodrošina kolagēna tīkla aizsardzību, eļļošanu un mehānisko stabilitāti un aizsargā locītavu skrimšļa šūnas no biomehāniskā nodiluma.