Aktīvie filtri

Hialuronskābe ādai

Veselīga, mirdzoša un tvirta āda ir katras sievietes sapnis, kuras īstenošana prasa zināmu ieguldījumu un pūles.

Jaunībā pietiek arī ar minimālu kopšanu, taču, gadiem ejot, sejas ādai ir nepieciešama arvien lielāka uzmanība. Te var izcelt hialuronskābi, un, izvēloties sejas ādas kopšanas līdzekļus, šo sastāvdaļu der meklēt produkta sastāvā. Un – ne tikai, arī hialuronskābes uztura bagātinātāji spēj redzami uzlabot ādas veselību. Hialuronskābe ir dabisks risinājums jūsu ādas uzlabošanai!

Kas ir hialuronskābe? Tas ir glikozaminoglikāns, kas uzkrājas saistaudos, pārklājošajos un nervu audos. Hialurons organismā rodas dabiski, taču – no aptuveni 25 gadu vecuma šīs vielas sintēze organismā sāk palēnināties.

Kā hialuronskābe var uzlabot jūsu ādu?

Hialurona sintēzes procesu palēnināšanās, pirmkārt, visvairāk ietekmē ādu – ir pamanāmas pirmās krunciņas, āda kļūst sausāka, mazāk elastīga, zaudē savu veselīgo mirdzumu. Kāpēc tas notiek? Viena no visaugstāk novērtētajām hialuronskābes īpašībām ir tās spēja piesaistīt mitrumu un noturēt to šūnās, tāpēc hialuronskābe ir tik svarīga sejai un ādai. Tieši šī iemesla dēļ, samazinoties hialurona daudzumam ādā, mitruma trūkuma ietekme kļūst arvien redzamāka.

Tā kā hialurons organismā saglabājas tikai dažas dienas, tad tiem, kas rūpējas par sejas ādu, būtu jānodrošina nepārtraukta hialurona rezervju papildināšana organismā. Tiesa, svarīgi izvēlēties tikai kvalitatīvus produktus un neuzticēties aizdomīgi zemai cenai. 

Kāpēc Dr.OHHIRA® šķidrais dzeramais kolagēns ir labākā izvēle sejas ādas kopšanai?

Šis šķidrais dzeramais kolagēns, pareizāk sakot, tā aktīvās vielas caur asinsrites sistēmu nonāk dermā, tāpēc efekts ir daudz redzamāks un jūtamāks par krēmiem vai citiem uz ādas uzklātiem līdzekļiem.

Ļoti svarīgs aspekts ir vielu saderība, jo aktīvās vielas, apvienojot savas labās īpašības, var palīdzēt sasniegt neticamus rezultātus! Tāpēc kolagēna, hialuronskābes un elastīna savienība produktā ir liela šī produkta priekšrocība.

Šis šķidrais dzeramais kolagēns satur kolagēna tripeptīdus, kas caur asinsriti sasniedz saistaudu šūnas. Turklāt kolagēna tripeptīdi "pieņem darbā" ķermeni, dabiski stimulējot kolagēna ražošanu. Tāpēc, lasot kolagēna uztura bagātinātāju sastāvdaļas, dodiet priekšroku tiem produktiem, kas satur kolagēna tripeptīdus. - Jo mazāka ir aktīvo vielu molekulmasa, jo tās labāk spēk iekļūt mūsu organismā, kas nozīmē, ka tās tiek absorbētas efektīvāk.

Daudzu alternatīvu uztura bagātinātāju kolagēna molekulmasa ir aptuveni 2000 Da, savukārt mūsu produkts satur 1000 Da kolagēna un 500 Da kolagēna tripeptīdus. Tas tiešām ir ārkārtīgi mazs ar mikromolekulāro svaru! – Šķidrais dzeramais kolagēns bez kolagēna un kolagēna tripeptīdiem satur  daudz ārkārtīgi vērtīgu antioksidantu, piemēram, peru pieniņš, C vitamīns, koenzīms Q10, melleņu sula u.c. Pēdējie nodrošina drošu aizsardzību pret brīvo radikāļu kaitīgo ietekmi un palēnina novecošanās procesu. 

Kur nopirkt šķidro dzeramo Dr.OHHIRA® kolagēnu ar augstas kvalitātes hialurosnkābi ādai?

Pērciet tiešsaistē mūsu e-veikalā ohhira.lv - tas ir ērti, vienkārši un ātri. Pasūtījumu nekavējoties piegādāsim uz Jūsu norādīto adresi. Cena, atsauksmes un detalizēta informācija pieejama pie katra produkta.

Faqs

Kāpēc lieto hialuronskābi? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Hialuronskābe pievelk ūdeni ķermeņa šūnām un tādējādi piesātina audus ar mitrumu; tas ir daudz sinoviālajā šķidrumā, kas "ieeļļo" locītavas.

Kad ir ieteicams lietot hialuronskābi? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Hialuronskābi ieteicams lietot sausas ādas un acu gadījumā, jūtot nepatīkamu diskomfortu locītavās.

Kas hialuronskābē īpašs? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Hialuronskābe cilvēka organismā saistās ar ūdeni un kļūst par viskozu, želejveida vielu. Ķermenis to izmanto, lai ieeļļotu locītavas un nodrošinātu ādas mitrumu.

Vai hialuronskābe var izraisīt blakusparādības? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Hialuronskābes blakusparādības nav novērotas.