Kolagēns locītavām

Šeit ir 1 prece.
Tiek rādīti rezultāti 1-4 no 4
  • Dr.OHHIRA® dzeramais kolagēns
    OMX Collagen

    IEKĻŪST TUR, KUR CITI LĪDZEKĻI NESPĒJ IEKĻŪT! : kolagēns + elastīns + hialuronskābe ANTIOKSIDANTI: CoQ10, C vitamīns, bišu māšu peru pieniņš, ОМ-Х®,melleņu sula 1., 2. un 3. tipa jūras izcelsmes kolagēns Kolagēna TRIPEPTĪDI Jūras izcelsmes elastīns 93% tīrības pakāpes hialuronskābe Aktīvās vielas ar ļoti mazu molekulmasu  Piecus gadus fermentēts ekstrakts...

    70,00 €

„Kolagēns“ tulkojumā no grieķu valodas nozīmē „gatavot līmi“. Šī frāze ļoti labi atspoguļo šīs vielas svarīgākās funkcijas, proti, spēju savienot, salīmēt orgānu un citu audu šūnas. Locītavu skrimšļos atrodas sevišķi liels daudzums kolagēna, tādēļ kolagēns locītavām ir īpaši svarīgs.

 

Kas ir kolagēns?

Kolagēns ir olbaltumviela, kuras pozitīvā ietekme uz mūsu organismu ir neizmērojama. Liels kolagēna daudzums atrodas ādā, locītavu skrimšļos, visā kustību aparātā u.c. Šī olbaltumviela dabiski sintezējas mūsu organismā, tomēr apmēram 25. dzīves gadā kolagēna ražošanas procesi organismā palēninās, ilgtermiņā arvien progresējot. Rezultāts ir acīmredzams: āda zaudē elastīgumu, dzīvīgumu, arvien vairāk sāp locītavas, samazinās kustīgums u.tml. Šādu problēmu iestāšanos var kavēt, kā arī jau iestājušās sekas var palīdzēt mazināt kvalitatīvi kolagēna bagātinātāji, kas nodrošina organisma apgādi ar šo svarīgo olbaltumvielu.

 

Kolagēna nozīme locītavām

Droši vien ne reizi vien esat dzirdējuši, ka kolagēns ir veselu locītavu pamatā. Un tā ir absolūta taisnība – kolagēna nozīme locītavām ir neatsverama, ja vēlamies izbaudīt kustību brīvību un veselas locītavas. Sākoties novecošanās procesiem, locītavu lokanībai nepieciešamais kolagēns ir viena no svarīgākajām olbaltumvielām. Gadījumā, ja trūkst kolagēna, kas ir būtiski nepieciešams, lai atjaunotos locītavu skrimšļi, parādās sūdzības par locītavu sāpēm, sūrstēšanu, diskomfortu kustības laikā vai saliecot locītavas.

 

Šobrīd aizvien izteiktāka ir tendence, ka par locītavu sāpēm un ar tām saistītām locītavu problēmām sūdzas aizvien jaunāka gadagājuma cilvēki, tādēļ būtu noderīgi par savu veselību un locītavām parūpēties profilaktiski jau apmēram no 30 gadu vecuma. Kvalitatīvi uztura bagātinātāji nodrošinās Jūsu locītavām tik nepieciešamo kolagēnu.

 

Kādēļ Dr.OHHIRA® dzeramais šķidrais kolagēns ir labākā izvēle Jūsu locītavām?

Šā produkta sastāvā ir nešķiramā trijotne – kolagēns, elastīns un hialuronskābe. Šis trio ir īpaši vērtīgs, jo šo trīs vielu sinerģija nodrošina augstāko efektivitāti. Vielu savstarpējā saderība ir svarīga jebkuram produktam, savukārt Anti-Age TRIO® komplekss, kas apvieno visas trīs iedarbīgās vielas, izceļas ar vislabākajām aizsardzības un atjaunošanas īpašībām.

Vai zinājāt, ka, izvēloties kolagēna bagātinātājus un izvērtējot to sastāvu, priekšroka ir jādod nevis kolagēnam, bet gan kolagēna tripeptīdiem? Tieši kolagēna tripeptīdi, caur asinsrites sistēmu sasniedzot saistaudu šūnas, veicina dabisku kolagēna ražošanu organismā. Turklāt tie palīdz arī hialuronskābes sintēzē, iedarbinot pašu organismu, kas ir daudz lietderīgāk un efektīvāk. Mūsu firmas iekšķīgi lietojamā šķidrā kolagēna sastāvā ir gan kolagēns, gan kolagēna tripeptīdi.

Izvērtējot kolagēnu saturošus uztura bagātinātājus, pievērsiet uzmanību iedarbīgo vielu molekulmasai – jo mazāka molekulmasa, jo labāk organisms šo vielu uzsūc. Dr.OHHIRA® produktā esošo vielu molekulmasa ir ļoti maza – kolagēna masa ir tikai 1 000 Da, savukārt kolagēna tripeptīdu molekulmasa – 500 Da.

Dr.OHHIRA® dzeramais šķidrais kolagēns ir papildināts ar dabīgiem un efektīviem antioksidantiem, kas palēnina novecošanās procesus un efektīvi cīnās ar oksidatīvo stresu. Produkta sastāvā ir C vitamīns, koenzīms Q10, bišu māšu peru pieniņš, melleņu sula, 12 probiotiķu celmi, kā arī fermentēts ekstrakts no 15 augiem.

 

Kur iegādāties Dr.OHHIRA® dzeramo šķidro kolagēnu?

Ienāciet e-veikalā www.ohhira.lv un palutiniet sevi ar pirkumu, kuru nudien nenožēlosiet – iekšķīgi lietojamo šķidro kolagēnu. Iepirkties internetā ir ļoti ērti un ātri un tas palīdzēs Jums ietaupīt Jūsu laiku, savukārt mēs parūpēsimies par pirkuma operatīvu piegādi norādītajā adresē. E-veikalā ir norādītas produktu cenas, savukārt atsauksmes no cilvēkiem, kas ir jau izmantojuši šos produktus, palīdzēs Jums pieņemt pareizo lēmumu.