Dzeramais kolagēns

Šeit ir 1 prece.
Tiek rādīti rezultāti 1-4 no 4
 • Dr.OHHIRA® dzeramais kolagēns
  OMX Collagen

  IEKĻŪST TUR, KUR CITI LĪDZEKĻI NESPĒJ IEKĻŪT! : kolagēns + elastīns + hialuronskābe ANTIOKSIDANTI: CoQ10, C vitamīns, bišu māšu peru pieniņš, ОМ-Х®,melleņu sula 1., 2. un 3. tipa jūras izcelsmes kolagēns Kolagēna TRIPEPTĪDI Jūras izcelsmes elastīns 93% tīrības pakāpes hialuronskābe Aktīvās vielas ar ļoti mazu molekulmasu  Piecus gadus fermentēts ekstrakts...

  70,00 €

Pirmās krunciņas nepavisam neiepriecina, lai arī tās tiek uzskatītas par pieredzes un gudrības simbolu. Neatkarīgi no vecuma, visas sievietes ir ieinteresētas pēc iespējas ilgāk saglabāt jaunu, elastīgu un mirdzošu ādu. Mūsdienās kosmētikas tirgū ir pieejams plašs līdzekļu klāsts laika atstāto nospiedumu maskēšanai, tomēr daudz efektīvāk ir novērst agrīno krunciņu veidošanos un cīnīties ar jau esošajām krunciņām. Šim mērķim ļoti noderīgs ir kolagēns, kas ir viena no svarīgākajām olbaltumvielām organismā. Dzeramais šķidrais kolagēns ir lielisks risinājums ne tikai kolagēna rezervju papildināšanai organismā, bet arī kolagēna dabiskas ražošanas aktivizēšanai.

Tulkojumā no grieķu valodas kolagēns nozīmē „gatavot līmi“ vai „līmes gatavošana“, kas lieliski atspoguļo kolagēna funkcijas – savienot, salīmēt audu un orgānu šūnas. Īpaši daudz kolagēna ir ādā, kā arī skrimšļos un visā kustību aparātā, zobos un smaganās, acs radzenē un citos audos.

Kolagēna pozitīvā ietekme

Runājot par kolagēna pozitīvo ietekmi, ir jāmin šīs olbaltumvielas funkcijas, proti: aktīvi piedalīties audu atjaunošanas procesos, mitrināt ādu un veicināt ādas šūnu reģenerāciju, veicināt matu augšanu un stiprināt nagus, palēnināt osteoartrozes attīstību, uzlabot redzi, saglabāt veselīgas smaganas un pasargāt no smaganu saslimšanām, nodrošināt asinsvadu sieniņu elastīgumu, sekmēt brūču dzīšanu u.c. Tas nebūt nav izsmeļošs kolagēna funkciju saraksts, kas liecina par šīs olbaltumvielas nozīmi mūsu veselībai un lieliskai pašsajūtai.

Nav nekā pārsteidzoša, ka daudz tiek rakstīts un diskutēts par kolagēna neatsveramo pozitīvo ietekmi uz mūsu ādu, jo mūsu āda līdz pat apmēram 70 procentiem sastāv no šīs olbaltumvielas. Vai zināt, kas ir turgors? Turgors ir audu tvirtums, elastīgums, kuru ietekmē kolagēna un elastīna kopīgais tandēms. Mums ir zināms, ka ādas dabiskas novecošanas rezultātā tās elastīgums mazinās, samazinās kolagēna un elastīna ražošana. Āda pamazām zaudē spēju uzsūkt un saglabāt ūdeni un tādēļ tā kļūst sausāka, zaudē dzīvīgumu un elastīgumu.

Runājot par kolagēnu, bieži vien tiek minēta arī tā ietekme uz locītavām. Organismā samazinoties šīs olbaltumvielas daudzumam, tiek zaudēts arī kustīgums locītavās, samazinās saišu un cīpslu elastīgums un palielinās traumu gūšanas risks.

Kādēļ Dr.OHHIRA® dzeramais šķidrais kolagēns ir labākā izvēle?

 • Šis līdzeklis ir vienīgais šķidrais dzeramais kolagēns, kurš satur „AntiAgeTRIO®“ kompleksu, kurā apvienotas labākās kolagēna tripeptīdu, elastīna un hialuronskābes īpašības. Šī trijotne ir patiess brīnums, ciktāl tas skar jaunu, elastīgu un pienācīgi mitrinātu ādu.
 • Dzeramā šķidrā kolagēna sastāvā dominē jūras izcelsmes iedarbīgās vielas – kolagēna peptīdi un elastīns, kas caur asinsrites sistēmu nokļūst dermā – dziļākajā ādas slānī, kuru krēmi vai citi ārīgi lietojami kosmētikas līdzekļi nevar aizsniegt. Tieši šajā ādas slānī, kurš tiek saukts par īsto ādu, veidojas audu šūnas un notiek reģenerācijas procesi.
 • Produkta sastāvā ir kolagēna tripeptīdi, kas veicina dabisku kolagēna ražošanas procesu un hialuronskābes sintēzi. Kolagēna tripeptīdi ir organisma būvmateriālu avots, kuri ir absolūti nepieciešami kauliem, locītavām, locītavu kapsulām un cīpslām. Kolagēna tripeptīdi veicina kolagēna sintēzi, pozitīvi ietekmē locītavu kustīgumu un palīdz efektīvi cīnīties ar locītavu sāpēm.
 • Produkta sastāvā ir vairākas organismam svarīgas vielas. Piemēram, vērts minēt koenzīmu Q10 – sevišķi spēcīgu antioksidantu, kas stabilizē šūnu membrānas; C vitamīnu, kura pozitīvā ietekme gan uz ādu, gan uz organismu kopumā jau sen vairs netiek apšaubīta; bišu māšu peru pieniņu, kurš satur ogļhidrātus, olbaltumvielas, vitamīnus, mikroelementus un citas noderīgas vielas, kuras organisms var viegli un strauji uzsūkt, kā arī melleņu sulu – antioksidantu, kurš pirmajās rindās efektīvi cīnās ar brīvajiem radikāļiem un to nodarīto kaitējumu.
 • Šķidrā dzeramā kolagēna sastāvā ir piecus gadus dabiski fermentēts sinbiotisks ekstrakts OM-X®, kura sastāvā ir tikai Japānā dabiskā vidē augoši augi, kas ir bagāti ar vitamīniem, mikroelementiem un citām vērtīgām vielām. Kopumā ekstrakta sastāvā ir 15 augu un 12 probiotiķu!

Kur iegādāties Dr.OHHIRA® dzeramo kolagēnu?

Uztura bagātinātāju pērciet mūsu e-veikalā www.ohhira.lv – mēs Jums piedāvājam ērtu un ātru iepirkšanos, lai Jūs varētu efektīvi plānot un ietaupīt pašu svarīgāko resursu – Jūsu laiku. Šeit Jūs atradīsiet ekskluzīvus un augstas kvalitātes uztura bagātinātājus par labu cenu, produktu lietotāju atsauksmes un profesionāļu rekomendācijas, kā arī izsmeļošu informāciju par produktiem. Mēs parūpēsimies par operatīvu Jūsu pirkuma nodošanu Jums tieši rokās.