Kolagēns matiem

Šeit ir 1 prece.
Tiek rādīti rezultāti 1-4 no 4
 • Dr.OHHIRA® dzeramais kolagēns
  OMX Collagen

  IEKĻŪST TUR, KUR CITI LĪDZEKĻI NESPĒJ IEKĻŪT! : kolagēns + elastīns + hialuronskābe ANTIOKSIDANTI: CoQ10, C vitamīns, bišu māšu peru pieniņš, ОМ-Х®,melleņu sula 1., 2. un 3. tipa jūras izcelsmes kolagēns Kolagēna TRIPEPTĪDI Jūras izcelsmes elastīns 93% tīrības pakāpes hialuronskābe Aktīvās vielas ar ļoti mazu molekulmasu  Piecus gadus fermentēts ekstrakts...

  70,00 €

Veselīgi, mirdzoši mati ir koptas sievietes vizītkarte. Tomēr pat ļoti rūpīgi kopti mati reizēm zaudē spīdumu, lūzt, kļūst cieti ... Tam par iemeslu var būt nepiemērots uzturs, apkārtējās vides iedarbība, dzīvesveida īpatnības vai nepieciešamo vielu trūkums organismā. Piemēram, matiem īpaši svarīgs ir kolagēns. Samazinoties kolagēna ražošanai organismā, rodas iepriekš minētās problēmas.

 

Kas ir kolagēns?

Kolagēns ir viena no svarīgākajām olbaltumvielām. Organisms pats dabiskā veidā ražo kolagēnu – īpaši daudz kolagēna ir ādā, kustību aparātā, zobos un smaganās, asinsvados. Tomēr apmēram ap 25. dzīves gadu šīs olbaltumvielas ražošana organismā palēninās, tādēļ rodas vajadzība kolagēnu uzņemt no ārpuses. Šajā nolūkā jāizvēlas tikai uzticami augstas kvalitātes produkti.

 

Kolagēna pozitīvā ietekme uz matiem

Kolagēns stiprina matus un pozitīvi ietekmē to augšanu – tās ir divas svarīgākās kolagēna funkcijas tieši saistībā ar matu veselību un skaistumu.

Droši vien esat dzirdējuši, ka kolagēns tiek dēvēts par būvmateriālu matiem. Tas nebūt nav pārspīlējums – kolagēns izteikti spēcina matu struktūru no iekšienes, veicina matu augšanu un atbild par matu veselīgu mirdzumu. Tādēļ kolagēna trūkums organismā tiek pamanīts ļoti ātri.

 

Kādēļ Dr.OHHIRA®  šķidrais dzeramais kolagēns ir labākā izvēle Jūsu matiem?

 • Šā produkta sastāvā ir maģiskā trijotne – kolagēns, elastīns un hialuronskābe. Katra no šīm vielām ir ļoti noderīga pati par sevi, bet kopā tās dara brīnumus!
 • Mēs ticam, ka produktus izvēlaties atbildīgi un lasāt produkta sastāvu. Izvēloties kolagēnu saturošus uztura bagātinātājus, meklējiet ne tikai pašu kolagēnu, bet arī kolagēna tripeptīdus, kas caur asinsrites sistēmu nokļūst saistaudu šūnās un veicina kolagēna dabisku ražošanu organismā.
 • Mūsu kolagēna formulā ir apmēram 1 000 Da kolagēna un 500 Da kolagēna tripeptīdu. Tā ir iedarbīgo vielu molekulmasa. Vai zinājāt, ka jo mazāki šie skaitļi, jo šī viela ir iedarbīgāka un jo vieglāk organismam ir to uzsūkt?
 • Dr.OHHIRA®  šķidrais dzeramais kolagēns matiem ir papildināts ar dabīgiem un ļoti vērtīgiem antioksidantiem, kas palēnina novecošanās procesus un aizsargā matus no apkārtējās vides negatīvās ietekmes. Koenzīms Q10 stabilizē šūnu membrānas, C vitamīns nodrošina normālu kolagēna veidošanos un palīdz aizsargāt šūnas, melleņu sula efektīvi cīnās ar šūnu ienaidniekiem – brīvajiem radikāļiem. Produkta sastāvā ir arī ārkārtīgi vērtīgais bišu māšu peru pieniņš, kā arī vairākus gadus fermentēts sinbiotisks augu ekstrakts.

 

Kur iegādāties Dr. OHHIRA® šķidro dzeramo kolagēnu?

Tiem, kuriem rūp matu veselība un pievilcīgs ārējais izskats, mēs piedāvājam iegādāties īpaši augstas kvalitātes un saskaņā ar unikālu formulu radīto dzeramo šķidro kolagēnu. Šis produkts ir pieejams mūsu e-veikalā, adresē www.ohhira.lv. Iepirkties internetā ir vienkārši un ātri. E-veikalā pie produkta ir norādīta tā cena, produkta lietotāju atsauksmes un izsmeļošs produkta apraksts.