Hialuronskābe

Šeit ir 1 prece.
Tiek rādīti rezultāti 1-4 no 4
  • Dr.OHHIRA® dzeramais kolagēns
    OMX Collagen

    IEKĻŪST TUR, KUR CITI LĪDZEKĻI NESPĒJ IEKĻŪT! : kolagēns + elastīns + hialuronskābe ANTIOKSIDANTI: CoQ10, C vitamīns, bišu māšu peru pieniņš, ОМ-Х®,melleņu sula 1., 2. un 3. tipa jūras izcelsmes kolagēns Kolagēna TRIPEPTĪDI Jūras izcelsmes elastīns 93% tīrības pakāpes hialuronskābe Aktīvās vielas ar ļoti mazu molekulmasu  Piecus gadus fermentēts ekstrakts...

    70,00 €

Veselīga, mirdzoša un elastīga āda ir katras sievietes sapnis, tomēr šī sapņa īstenošanai ir nepieciešams pielikt gan laiku, gan pūles. Jaunībā pietiek ar minimālu ādas kopšanu, bet, gadiem ritot, ādai būtu jāvelta aizvien vairāk uzmanības. Runājot par ādas mitrināšanu, ir vērts pieminēt hialuronskābi – izvēloties skaistumkopšanas produktus, jāraugās, lai šī skābe būtu produkta sastāvā. Produkti, kuru sastāvā ir šīs aktīvās vielas, tiek uzskatīti par sevišķi kvalitatīviem, kā arī sevišķi noderīgiem ne tikai skaistumkopšanā, bet arī locītavu veselības uzlabošanā. Kas ir šī maģiskā viela – hialuronskābe, un kādēļ ir vērts ar to papildināt savu organismu?       

 

Kas ir hialuronskābe?

Hialuronskābe ir glikozamīnglikāns, kurš koncentrējas saistaudos, epitēlijaudos un nervu audos. Mūsu organisms hialuronu ražo dabīgi; cilvēkam ar vidēju miesasbūvi organismā ir ap 15 g hialuronskābes. Tomēr jāņem vērā, ka, sākot jau ar apmēram 25. dzīves gadu, šīs vielas sintēze organismā pakāpeniski palēninās un tas rada daudzas problēmas, kuras var negatīvi ietekmēt ārējo izskatu – āda zaudē elastību, mitrumu, kļūst pelēcīga; aizvien biežāk sāk mocīt locītavu problēmas (kustēties kļūst grūtāk, kustību laikā novērojamas sāpes); parādās acu sausums, apsārtums utt. Savukārt tādi produkti kā hialurons šķidrā veidā vai hialuronskābes kapsulas palīdz organismā uzturēt nepieciešamo hialuronskābes daudzumu.

Svarīgi ņemt vērā arī to, ka hialurons organismā ir īslaicīgs viesis, kurš tajā uzturas ne ilgāk kā trīs dienas, tādēļ ir svarīgi regulāri papildināt hialurona rezerves. 

 

Hialuronskābes pozitīvā ietekme uz sejas ādu

Hialurona sintēzes procesu palēnināšanās, visticamāk, visvairāk ietekmē tieši ādu. Kļūst redzamas pirmās krunciņas, āda kļūst sausāka un mazāk elastīga, zaudē savu veselīgo mirdzumu. Kas ir par iemeslu šīm izmaiņām? Viena no visvērtīgākajām hialuronskābes īpašībām ir spēja piesaistīt mitrumu un saglabāt to šūnās, un tieši tādēļ hialuronskābe ir tik svarīga sejai, ādai un locītavām. Hialurons organismā saglabājas tikai pāris dienas, tādēļ tiem, kuriem rūp viņu sejas āda, ir jānodrošina regulāra hialurona rezervju papildināšana. Tomēr ir svarīgi izvēlēties tikai augstas kvalitātes produktus un neuzticēties hialuronskābes produktiem, kuru cena ir aizdomīgi zema.

 

Hialuronskābes pozitīvā ietekme uz acīm

Mūsu dzīves kvalitāte ir nesaraujami saistīta ar labu redzi. Hialuronskābes pozitīvā ietekme uz acu veselību ir sevišķi svarīga – hialuronskābe aizsargā acis pret sausumu un palīdz uzturēt normālu acu spiedienu.

 

Hialuronskābes pozitīvā ietekme uz locītavām

Hialuronskābe izteikti labvēlīgi ietekmē ne tikai ādu un acis, bet arī locītavas. Hialurons ir galvenais sinoviālā šķidruma – membrānas, kas pārklāj locītavas dobumu, komponents, kā arī svarīga skrimšļa daļa; hialuronskābe uztur skrimšļu elastīgumu, kā arī nodrošina locītavu virsmu slīdamību. Tādēļ, ja organismā būs pietiekami hialuronskābes, jūs varēsiet kustēties brīvi un izvairīties no locītavu sāpēm. Tas ir īpaši aktuāli vecāka gadagājuma cilvēkiem, kuriem ir samazināta locītavu šķidruma viskozitāte un tādējādi pieaug locītavu traumu risks. Hialuronskābes nodrošinātā locītavu aizsardzības funkcija ir ļoti svarīga.     

 

Hialuronskābes pozitīvā ietekme uz smaganām

Skaisti smaidīt un izbaudīt gardu ēdienu ir iespējams tikai tikmēr, kamēr Jūsu smaganas ir veselas. Smaganu jutīgumu ietekmē daudz dažādu faktoru (zobu protēzes, iekaisumi u.c.), dažos gadījumos šie faktori izraisa sāpes un nelabvēlīgi ietekmē izskatu. Šādos gadījumos ir svarīgi lietot hialuronskābi, jo tā uztur nepieciešamo mitruma līmeni smaganās un apgādā tās ar barības vielām. 

 

Hialuronskābes pozitīvā ietekme uz ādu

Runājot par hialuronskābi, vispirms tiek akcentēta tieši tās pozitīvā ietekme uz ādu. Veselīgas un elastīgas ādas saglabāšanā hialuronskābe ir ļoti svarīgs faktors. Šī skābe organismā sāk samazināties pēc apmēram 25. dzīves gada. Hialurons „konfliktē“ arī ar neveselīgu dzīvesveidu – vielas samazināšanos organismā veicina smēķēšana, alkohola lietošana, pārmērīga atrašanās saulē, neatbilstošs uzturs u.tml. Daudz sieviešu un arī vīriešu pēc hialurona samazināšanās organismā sūdzas par ādas sausumu un smalku krunciņu parādīšanos; laikam ritot, āda kļūst arvien nedzīvāka, attēls spogulī vairs neiepriecina un liek meklēt efektīvus līdzekļus, lai atgrieztu ādai veselīgu izskatu un novērstu ādas pāragru novecošanos.   

 

Hialuronskābes labvēlīgā ietekme uz ārējo izskatu ir vēl viens aspekts, kādēļ šī viela ir ieguvusi tik daudz sieviešu un vīriešu simpātiju. Tā patīkami iepriecinās ikvienu, kurš sapņo par mirdzošiem matiem un spēcīgiem nagiem.

 

Kosmētikas līdzekļi (krēms, serums utt. ar labu sastāvu), kā arī augstas kvalitātes uztura bagātinātāji (kapsulas, uztura bagātinātāji šķidrā veidā u.tml.), kuru sastāvā ir hialuronskābe, ir tas ierocis, kas palīdzēs saglabāt jaunību, lielisku un veselīgu izskatu, audu un orgānu elastīgumu un pietiekamu mitrināšanu. Nav nekas pārsteidzošs, ka šie līdzekļi skaistumkopšanas un veselības tirgū ir ārkārtīgi populāri un tiek augstu novērtēti. Runājot par uztura bagātinātājiem šķidrā veidā, ir vērts minēt, ka maksimālo efektu var panākt, lietojot līdzekļus, kuru sastāvā papildus hialuronskābei ir arī citas iedarbīgās vielas – kolagēns un elastīns.   

 

Kādos gadījumos ir sevišķi ieteicams lietot hialuronskābi saturošus uztura bagātinātājus?

Var droši apgalvot, ka hialuronskābi saturošus uztura bagātinātājus (hialurons šķidrā veidā, hialuronskābes kapsulas) būtu jālieto ikvienam, kurš ir vecāks par 25 gadiem (jo tieši šajā vecumā organismā sāk palēnināties hialurona dabiska ražošana). Minētos produktus sevišķi ieteicams lietot personām, kuras: 

 

Vēlas saglabāt ādas skaistumu un jaunavīgu izskatu

Pietiekama mitrināšana ir viens no svarīgākajiem nosacījumiem, lai saglabātu gludu, svaigu, mirdzošu un jaunavīgu ādu. Lai arī mūsdienās tiek piedāvāti daudz un dažādi skaistumkopšanas līdzekļi, ir vērts uzsvērt, ka šajā ziņā par vienu no efektīvākajiem līdzekļiem tiek uzskatīti tieši hialuronu saturoši bagātinātāji, kuri lietojami iekšķīgi.

 

Bieži ceļo ar lidmašīnu

Ādas sausums bieži vien saistīts arī ar nepatīkamām izjūtām, turklāt ādas sausums var veicināt negatīvas izmaiņas izskatā, piemēram, agrīnu grumbiņu veidošanos, kas cilvēkam liks izskatīties daudz vecākam par viņa patieso vecumu. Lai arī ādas sausumu var veicināt daudzi faktori, ādas kopšanas speciālisti vienbalsīgi apgalvo, ka bieži pārlidojumi ar lidmašīnu nelabvēlīgi ietekmē sejas ādu – lidojumu laikā tiek sevišķi sausināta un dehidrēta sejas āda, kas veicina ādas pelēcīgu izskatu. Tādēļ hialuronam iekšķīgi lietojamā formā ir jābūt ikvienas personas, kura bieži ceļo ar lidmašīnu, kosmētikas maciņā.  

 

Aktīvi nodarbojas ar sportu

Bieži un intensīvi treniņi labvēlīgi ietekmē veselību un ārējo izskatu (padara ķermeni tvirtāku, spēcina muskuļus, ļauj atbrīvoties no liekajiem kilogramiem utt.), bet tie var būt saistīti arī ar zināmu diskomfortu, piemēram, locītavu problēmām. Lai izvairītos no šādām problēmām, ieteicams par savām locītavām parūpēties „iekšēji“. Šajā ziņā Jums palīdzēs sportistiem paredzētā hialuronskābe, kas palīdzēs saglabāt skrimšļu elastīgumu un nodrošinās kustību brīvību.

 

 

Ir saskārušās ar locītavu problēmām

Daudzi veselības pētījumi ļauj secināt, ka diezgan liela daļa dažādu valstu iedzīvotāju cieš no locītavu problēmām, turklāt vēl lielāku satraukumu rada fakts, ka šāda veida problēmas tiek novērotas aizvien jaunākiem cilvēkiem. Tomēr daudzos gadījumos problēmas risinājums ir gaužām vienkāršs – nepieciešams vien uzturēt locītavu skrimšļu elastīgumu. Jums palīdzēs hialuronskābes kapsulas locītavām vai hialuronskābi un kolagēnu saturošais uztura bagātinātājs šķidrā veidā.  

 

Strādā smagu fizisku darbu

Ikvienam, kurš strādā smagu fizisku darbu, ir jāpievērš sevišķi liela uzmanība savai veselībai, jo tieši šajā grupā esošie cilvēki saskaras ar dažādām veselības problēmām, piemēram, locītavu stīvumu vai locītavu sāpēm pēc smagas darba dienas. Šīs nepatīkamās sajūtas var novērst, ja uzturēsiet locītavu skrimšļu elastīgumu, savukārt skrimšļu elastīgumu palīdzēs saglabāt hialurona lietošana.

 

Vēlas baudīt lielisku redzi

Labu redzi vēlas iegūt ikviens, tomēr tam ir nepieciešams pielikt mazliet pūļu. Ja vēlaties samazināt acu slimību rašanās risku, atcerieties, ka ir ļoti svarīgi saglabāt normālu acu spiedienu. Šajā nolūkā ir ieteicams lietot hialuronskābi saturošus uztura bagātinātājus.

 

Strādā ar datoru

Mūsdienās ļoti liela cilvēku daļa dienu pavada pie datora, turklāt darba diena bieži vien ir garāka par noteiktajām 8 darba stundām. Pastāvīgs darbs ar datoru var izraisīt acu sausumu un apsārtumu, savukārt hialuronskābe palīdzēs atgūt mitruma līdzsvaru acs stiklveida ķermenī.

 

Kuriem ir jutīgas smaganas

Aizvien vairāk cilvēku sūdzas par smaganu jutīgumu, kas neļauj izbaudīt ēdienu vai liek atteikties no daudzu cilvēku iecienītā savienojuma karsts-auksts, piemēram, tikko izcepta ābolu pīrāga, kas pasniegts ar saldējumu. Tomēr tikt vaļā no smaganu jutīguma ir daudz vieglāk, nekā Jums šķiet – Jums tikai jāņem palīgā hialuronskābe.     

 

Vai hialuronskābi var uzņemt ar pārtikas produktiem?

Lai arī hialuronskābe ir atrodama pārtikas produktos (piemēram, spinātos, bietēs, liellopu gaļā, pupiņās, batātēs, ķiršos), ar uzturu uzņemtais hialuronskābes daudzums ir ļoti mazs, tādēļ labākā izvēle ir atbildīgi lietoti hialuronskābi saturoši uztura bagātinātāji (iekšķīgi lietojamais hialurons šķidrā veidā, hialuronskābes kapsulas utt.). Hialuronskābe un šo skābi saturoši uztura bagātinātāji ir produkti, kurus vērts iegādāties, ja vēlaties baudīt labu pašsajūtu un lielisku izskatu.

 

Kādēļ Dr.OHHIRA® dzeramais kolagēns ir labākā izvēle Jūsu sejas ādas lutināšanai?

Dzeramais kolagēns šķidrā veidā, precīzāk – tā sastāvā esošās iedarbīgās vielas, caur asinsrites sistēmu iekļūst dermā, tādēļ iedarbība ir daudz efektīvāka nekā gadījumā, ja uz sejas ādas tiek smērēts krēms vai citi kosmētiskie līdzekļi.

Ļoti svarīgs aspekts ir vielu sinerģija, jo iedarbīgo vielu kopīgas iedarbības rezultātā var sasniegt neticamus rezultātus! Produkta sastāvā ir apvienots kolagēns, hialuronskābe un elastīns – to var uzskatīt par būtisku priekšrocību attiecībā pret konkurentiem.  

Dzeramā šķidrā kolagēna sastāvā ir kolagēna tripeptīdi, kuri caur asinsriti sasniedz saistaudu šūnas. Šādā veidā kolagēna tripeptīdi „iedarbina“ organismu, proti – veicina to, ka organisms sāk izstrādāt pats savu kolagēnu. Tādēļ, izvēloties kolagēnu saturošus uztura bagātinātājus, dodiet priekšroku produktiem, kuru sastāvā ir kolagēna tripeptīdi.

Jo mazāka ir iedarbīgo vielu molekulmasa, jo lielāka ir to uzsūkšanās spēja un attiecīgi organismam ir vieglāk šīs vielas absorbēt. Daudzos alternatīvos produktos kolagēna molekulmasa pārsniedz 2  000 – 3 000 Da, bet mūsu produktā kolagēnu tripeptīdu masa sasniedz tikai 500 Da, bet kolagēna molekulmasa – 1 000 Da. Tā nudien ir ļoti maza masa, varētu pat teikt – mikromolekulmasa.

Iekšķīgi lietojamā šķidrā kolagēna sastāvā papildus kolagēnam un kolagēna tripeptīdiem ir pilna buķete vērtīgu antioksidantu, piemēram, bišu māšu peru pieniņš, C vitamīns, koenzīms Q10, melleņu sula, fermentēts augu ekstrakts OM-X® u.c. Šīs vielas nodrošina aizsardzību pret brīvo radikāļu kaitīgo ietekmi, kā arī palēnina novecošanās procesus. 

 

Kur iegādāties dzeramo šķidro Dr.OHHIRA® kolagēnu?

Vai Jūs interesē augstas kvalitātes hialuronskābe sejas ādai? Iegādājieties to mūsu e‑veikalā www.ohhira.lv – tas ir ērti, vienkārši un ātri. Mēs nodrošināsim operatīvu pasūtījuma piegādi Jūsu norādītajā adresē. E-veikalā pie produkta ir norādīta produkta cena, atsauksmes un izsmeļoša informācija.