Kolagēns matiem

Aktīvie filtri

KOLAGĒNS MATIEM

Veseli, spīdīgi un spēcīgi mati ir ikvienas sievietes sapnis, kas uzreiz parāda – viņa rūpējas par sevi. Taču reizēm pat visrūpīgāk koptie mati zaudē spīdumu, spēku, sāk lūst, kļūst raupji... Iemesls tam var būt nepareizs uzturs, negatīva vides ietekme, noteiktas dzīvesveida īpatnības vai nepieciešamo vielu trūkums organismā. Piemēram, hialuronskābe un kolagēns ir ārkārtīgi svarīgi matiem, un to ražošanas palēninājums organismā izraisa iepriekš minēto problēmu parādīšanos. Tieši kolagēns ir teju vai slepenais komponents veselīgiem matiem.

Kas ir kolagēns?

Kolagēns ir viena no svarīgākajām olbaltumvielām mūsu organismā. Daudz tā ir ādā, locītavās, zobos un smaganās, kā arī asinsvados. Taču ap 25 gadu vecumu šī proteīna dabiskā ražošana organismā sāk palēnināties, tāpēc rodas nepieciešamība uzņemt kolagēnu papildus ar uzturu. Šim nolūkam ir vērts izvēlēties tikai uzticamus, augstas kvalitātes uztura bagātinātājus, piemēram, Dr.OHHIRA® kolagēnu matiem, ādai un veselībai.

Kā kolagēns var uzlabot jūsu matu veselību?

Kolagēns ir svarīgs matu "celtniecības bloks". Un tas nav nekāds pārspīlējums – šis mūsu pašu organisma ražotais proteīns kopā ar keratīnu efektīvi stiprina matu struktūru no iekšpuses, veicina to augšanu un ir atbildīgs par jūsu matu veselību un skaistu spīdumu. Tāpēc matu stāvokļa pasliktināšanās var liecināt par kolagēna trūkumu organismā.

Kāpēc Dr.OHHIRA® kolagēns/hialuronskābe matiem ir jūsu izvēles vērts?

Šis unikālais uztura bagātinātājs matiem satur īpašu trio: kolagēnu, elastīnu un hialuronskābi, kas ir nepieciešamība jūsu matu veselībai un spīdumam. Šis ir tā sauktais Anti-Age TRIO® komplekss. Katra no šīm aktīvajām vielām ir noderīga atsevišķi, bet kopā tās patiešām dara brīnumus!

  • Uztura bagātinātājs matiem ir jāizvēlas atbildīgi, rūpīgi iepazīstoties ar to sastāvu. Kurš kolagēns ir vislabākais matiem? Tāds, kas satur kolagēna tripeptīdus un hialuronskābi, kas ar asinsriti sasniedz saistaudu šūnas un liek mūsu pašu organismam efektīvāk ražot savu kolagēnu, lai tā pietiktu ādai, matiem un nagiem.
  • Japānas kolagēnam matiem ir raksturīga ārkārtīgi zema aktīvo vielu molekulmasa, kas nodrošina lielisku aktīvo vielu uzsūkšanos un līdz ar to varat būt droši – jūsu matu veselība ir labākajās rokās.
  • Dr.OHHIRA® kolagēns/hialuronskābe matiem ir papildināta ar ļoti noderīgiem antioksidantiem, kas aizsargā organismu no negatīvās vides ietekmes un palēnina novecošanās procesus. Koenzīms Q10 stabilizē šūnu membrānas, C vitamīns nodrošina normālu kolagēna veidošanos un veicina šūnu aizsardzību, melleņu sula efektīvi cīnās ar brīvajiem radikāļiem. Produkta sastāvā ir arī ļoti vērtīgs peru pieniņš un 5 gadus raudzēts sinbiotiskais augu ekstrakts OM-X®. Detalizēts Japānas zinātnieku radītās kolagēna matu formulas sastāvs šeit.

Dr.OHHIRA® dzeramais kolagēns matiem – kur to var iegādāties?

Tiem, kam rūp matu veselība un izskats, ohhira.lv e-veikals piedāvā īpaši kvalitatīvus uztura bagātinātājus ar unikālu sastāvu, tajā skaitā dzeramo kolagēnu/hialuronskābi matiem. Iepirkšanās tiešsaistē ir ļoti vienkārša un droša. Produkta cena un detalizēts apraksts, kā arī atsauksmes par kolagēnu matiem no tiem, kas to ir izmēģinājuši, ir pieejami mūsu e-veikalā.

Faqs

Kam ieteicams lietot kolagēnu matiem? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Kolagēnu matiem var lietot ikviens, kurš vēlas saglabāt stiprus, veselīgus un spīdīgus matus.

Kāda ir kolagēna cena matiem? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Pilns Japānas kolagēna kurss matiem (10 pudelītes) maksā 75 eiro.

Kādas ir kolagēna priekšrocības matiem? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Kolagēna matu formulā esošais elastīns un hialuronskābe kopā ar galveno aktīvo vielu kolagēnu palīdz uzturēt labu matu struktūras stāvokli.

Kā kolagēns ietekmē matus? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Kolagēns ir mūsu matos. Jo lielāks tā daudzums, jo veselīgāki mati. Pēc kolagēna rezervju papildināšanas mati kļūst stiprāki, labāk saglabā mitrumu un kļūst spīdīgāki.