Kolagēns sejai

Aktīvie filtri

KAS IR KOLAGĒNS?

Kolagēns ir proteīns, kas dabiski tiek sintezēts mūsu organismā un veido apmēram 70% no mūsu ādas masas! Tieši tāpēc kolagēna trūkums ar gadiem kļūst arvien pamanāmāks, vērtējot ādas stāvokli un izskatu.

Tulkojumā no grieķu valodas "colla" nozīmē līme, bet "genos" nozīmē ražot, tāpēc šo divu vārdu nozīmes ļoti trāpīgi ilustrē organisma svarīgākā proteīna nozīmi ķermeņa orgānu un audu šūnu atjaunošanā. Kolagēns ir īpaši svarīgs ādai, matiem, nagiem, mūsu iekšējiem orgāniem, asinsvadiem un visam kustību aparātam.

Kolagēna nozīme ādas veselībā 

Sejas ādai nepieciešama īpaša kopšana un sievietes tai nežēlo ne laiku, ne naudu. Veselīga, skaista, mirdzoša āda liek mums izskatīties lieliski. Diemžēl tieši sejas āda ir arī mūsu lielākais "nodevējs" – tā atspoguļo negulētās naktis, stresu, sliktos ieradumus.

Ādas veselībai kaitē smēķēšana, ultravioletie saules stari, nepietiekams dienā patērētā ūdens daudzums, nesabalansēts uzturs, noteiktu vielu trūkums organismā. Sejai īpaši svarīgs ir organisma galvenais proteīns kolagēns, kas veido ādu un kolagēna trūkums, kas rodas dabisko novecošanās procesu dēļ, ar gadiem spogulī kļūst arvien pamanāmāks.

Kolagēns veido ļoti lielu daļu no mūsu ādas masas, tāpēc šī proteīna trūkums, kas rodas ar vecumu, noved pie ādas elastības un tvirtuma zuduma, grumbu padziļināšanās, āda kļūst plānāka un trauslāka.

Kāpēc Dr.OHHIRA® kolagēns ādai ir jūsu labākā izvēle?

Dr.OHHIRA® šķidrais dzeramais kolagēns ādai "no iekšpuses" iedarbojas uz ādas dziļākajiem slāņiem, kurus nevar sasniegt ar parastajiem krēmiem un ārīgi lietojamiem skaistumkopšanas produktiem.

  • Japānas zinātnieku radītais kolagēns ādai satur unikālo Anti-AgeTRIO® kompleksu, kas apvieno kolagēna tripeptīdus, elastīnu un hialuronskābi un atklāj šo aktīvo vielu labākās īpašības. Maksimālam efektam ļoti svarīga ir aktīvo sastāvdaļu savienība un sinerģija.
  • Šī unikālā formula satur īpašu sastāvdaļu – kolagēna tripeptīdus, kas caur asinsriti sasniedz saistaudu šūnas un stimulē organisma dabisko kolagēna un hialuronskābes sintēzi.
  • Aktīvo vielu iekļūšanu un efektīvu uzsūkšanos ietekmē to molekulmasa: jo mazāka tā ir, jo vieglāk un ātrāk viela uzsūcas. Dr.OHHIRA® šķidrais dzeramais kolagēns ādai unikāls ar īpaši zemu kolagēna un kolagēna tripeptīdu molekulmasu.
  • Šis ādas kolagēns ir papildināts ar dabīgiem, ādai vērtīgiem antioksidantiem: melleņu sulu, koenzīmu Q10, peru pienu, C vitamīnu, raudzētu augu ekstraktu ar probiotiskām kultūrām OM-X®.

Dr.OHHIRA® kolagēns ādai – kur to var iegādāties?

Vai meklējat kvalitatīvu un efektīvu kolagēnu ādai? Apmeklējiet e-veikalu ohhira.lv - starp citiem uztura bagātinātājiem, šeit var atrast dzeramo šķidro kolagēnu. Pirkt tiešsaistē ir ļoti ērti. E-veikalā pie katra produkta tiek sniegta detalizēta informācija, sastāvs, cena un atsauksmes par kolagēnu ādai!

Faqs

Kā kolagēns ietekmē sejas ādu? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Kolagēns ir viena no svarīgākajām ādas sastāvdaļām. Tas atbild par labu ādas toni, kopā ar elastīnu un hialuronānu tieši ietekmē ādas stāvokli.

Ko kolagēns ietekmē jūsu sejas ādai? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Kolagēns piešķir sejas ādai apjomu, uzlabo tās tonusu un palīdz ilgāk saglabāt ādu jaunu.

Kā lietot kolagēnu sejai? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Šķidrais kolagēns vislabāk uzsūcas organismā. Kolagēnu sejai var ņemt tieši no pudeles vai pievienot ūdenim vai sulai.

Cik maksā kolagēns ādai? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Kolagēns ādai maksā 75 eiro par pilnu 10 pudelīšu kursu.