Kolagēns

Aktīvie filtri

Kolagēns, kas izceļas ar bagātīgu un pārdomātu sastāvu, palīdzēs jums rūpēties par ādas un matu veselību, izcilu izskatu un lielisku pašsajūtu. 

Kolagēna priekšrocības

Lai gan kolagēns biežāk tiek pieminēts un slavēts, runājot par ādu, tā ieguvumu klāsts ir daudz plašāks:

- kolagēna ieguvumi ādai. Vai jūs zinājāt, ka aptuveni 70% ādas masas veido tieši kolagēns? Šis proteīns piešķir ādai tvirtumu, elastību un palīdz uzturēt mitruma līdzsvaru. Kad kolagēna ražošana organismā palēninās, āda pamazām zaudē elastību, tvirtumu un parādās grumbas. Kad rodas nepieciešamība pēc šīs vielas, iekšķīgi lietojamais šķidrais kolagēns palīdzēs gūt redzamus un jūtamus rezultātus.
- kolagēna ieguvumi matiem. Kolagēns ir ārkārtīgi svarīgs matu spēkam un veselībai. Tas var lieliski palīdzēt, ja mati ir vāji, trausi, lūztoši, tiem trūkst mirdzuma un šķeļās matu gali.
- kolagēna ieguvumi locītavām. Locītavu problēmas ietekmē gan novecošanās process, gan dzīvesveids un citi faktori. Viens no svarīgākajiem locītavas elementiem ir tās skrimslis, kura reģenerācijā kolagēns ir neaizvietojams. Tā trūkums var izraisīt locītavu pietūkumu, sāpes vai citu diskomfortu. Papildu kolagēna uzņemšana var veiksmīgi palēnināt skrimšļa nodiluma procesu.
- kolagēns sportistiem. Tā kā kolagēns ir ārkārtīgi svarīgs locītavām, tas būs vērtīgs tiem, kas nodarbojas ar futbolu, skriešanu un līdzīgiem sporta veidiem, kas rada lielu slodzi locītavām.

Kāpēc izvēlēties Dr. Ohhira dzeramo kolagēns?

Šis Dr. Ohhira iekšķīgi lietojamais dzeramais kolagēns izceļas ar savu novatorisko sastāvu, kas ietver perfekti izvēlētu sastāvdaļu kombināciju. Gan kompozīcijā esošais hidrolizētais jūras kolagēns, gan elastīns lieliski uzsūcas un sniegtās priekšrocības ir redzamas un jūtamas. Ir vērts atzīmēt, ka šim kolagēnam ir "Anti Age Trio" komplekss, kas apvieno visas elastīna, hialuronskābes un kolagēna tripeptīdu vērtīgās īpašības. Un tas vēl nav viss – lielisko sastāvdaļu sarakstam ir pievienoti antioksidanti, kas aizkavē priekšlaicīgas novecošanās procesus!

Kolagēns tiešsaistē

Ja nolemjat izmēģināt šo uztura bagātinātāju, pasūtiet ērti un droši tiešsaistē. Iepirkties mūsu e-veikalā ir ļoti ātri un vienkārši. Šeit jūs atradīsiet produkta aprakstu, sastāvu un atsauksmes no tiem, kuri jau ir iegādājušies un izmēģinājuši Dr. OHHIRA dzeramo kolagēnu.

Faqs

Vai Dr.OHHIRA® produktus var lietot grūtnieces un sievietes, kas baro bērnu ar krūti? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Visi Dr.OHHIRA® uztura bagātinātāji – labās baktērijas, fermentēts augu ekstrakts un iekšķīgi lietojams kolagēns – ir droši lietojami grūtniecības un zīdīšanas laikā. Ja rodas šaubas, mēs vienmēr iesakām konsultēties ar savu ārstu.