Labās baktērijas pieaugušajiem

Šeit ir 4 preces.
Tiek rādīti rezultāti 1-4 no 4
 • Dr.OHHIRA® STANDARD 12 pienskābo baktēriju celmu komplekss
  OMX Probiotics

  DABAS RADĪTS. ZINĀTNISKI PIERĀDĪTS. Ražošanai tiek izmantota dabiska fermentēšana, neizmantojot procesus augstā temperatūrā. 12 pienskābo baktēriju celmi (PRObiotikas): Lactobacillus, Bifidobacterium un StreptococcusĒdamās šķiedrvielas (PREbiotikas): dārzeņi, augļi, ogas, sēnes un jūraszālesBiogēnie metabolīti (POSTbiotikas): organiskās skābes,...

  27,00 €
 • Dr.OHHIRA® ziepes “KAMPUKU”
  OMX Kampuku

  MAIGAI UN SAMTAINAI ĀDAI Dr. OHHIRA® KAMPUKU ziepju sastāvā ir izmantotas fermentētas augu izcelsmes sastāvdaļas, probiotiku kultūras un tīrs ūdens no kalnu avota, tās maigi attīra un mitrina ādu, piešķirot tai veselīgu mirdzumu.Dabīgs sastāvs Nesatur aromatizatorus, stabilizatorus, konservantus vai mākslīgas krāsvielas Nav testētas uz dzīvniekiem

  15,00 €
 • Dr.OHHIRA® krēms “MAGOROKU”
  OMX Magoroku

  MAIGAI UN SAMTAINAI ĀDAIMitrina ādu, atjauno tās bojāto struktūru un saglabā ādas elastību Nomierina saules staru kairinātu ādu Aizsargā ādu no aukstuma un vēja ietekmes Dabīgs sastāvs Nesatur smaržvielas, stabilizatorus, konservantus vai mākslīgas krāsvielas Nav testēts uz dzīvniekiem

  25,00 €
 • Dr.OHHIRA® DELUXE 12 pienskābo baktēriju celmu komplekss
  OMX Deluxe

  Ražošanai tiek izmantota dabiska fermentēšana, neizmantojot procesus augstā temperatūrā. Vēl vairāk labo baktēriju augu kapsulā5 gadus ilgs fermentācijas process12 pienskābo baktēriju celmi (PRObiotikas): Lactobacillus, Bifidobacterium un StreptococcusĒdamās šķiedrvielas (PREbiotikas): dārzeņi, augļi, ogas, sēnes un jūraszālesBiogēnie...

  35,00 €

Labās un sliktās baktērijas ir neatņemama mūsu organisma sastāvdaļa, savukārt atbilstošs šo baktēriju līdzsvars nodrošina labu pašsajūtu. Kas gan ir labās baktērijas? Nekļūdīsimies, ja apgalvosim, ka tās ir mūsu organisma sargi, kas mūs aizsargā no daudzām kaitēm. Labās baktērijas ir ļoti svarīgas gan pieaugušajiem, gan bērniem – to trūkuma gadījumā var novērot gremošanas sistēmas traucējumus, pārtikas alerģijas, attiecīgu slimību saasinājumus, imunitātes pavājināšanos u.tml.

Labo baktēriju pozitīvā ietekme uz pieaugušajiem

Ja Jūs ir nomocījusi vēdera pūšanās vai caureja vai Jūs domājat, ka esat saindējies ar pārtiku, labās baktērijas būs lielisks risinājums, lai novērstu diskomfortu un sekmētu ātrāku atveseļošanos. Šā iemesla dēļ labās baktērijas ir neaizstājamas ceļojumos, kuru laikā mēs bieži vien baudām mūsu vēderam neierastus eksotiskus ēdienus.

Labās baktērijas pieaugušajiem ir ieteicams lietot antibiotiku lietošanas laikā un pēc to lietošanas, lai atjaunotu veselīgu zarnu mikrofloras līdzsvaru.

Papildus minētajai pozitīvajai ietekmei labās baktērijas organismā ražo K vitamīnu, B grupas vitamīnus, antioksidantus, kā arī pozitīvi ietekmē imūnsistēmu un palīdz no organisma izvadīt toksīnus. Savukārt uz mūsu ādas dzīvojošās labās baktērijas palīdz uzturēt veselīgu ādas pH līmeni un nodrošina labu ādas stāvokli un lielisku izskatu.

Dr.OHHIRA® produkti ar labajām baktērijām pieaugušajiem

 • 12 veidu pienskābes baktēriju komplekss būs noderīgs gan pieaugušajiem, gan bērniem. Šā produkta sastāvā ir vairāku veidu labās baktērijas, bioloģiskie metabolīti, kā arī pārtikas šķiedrvielas. Kā vēl vienu produkta priekšrocību var minēt trīs gadus ilgu fermentācijas procesu dabiskā vidē, kas palīdz saglabāt un nostiprināt visu sastāvdaļu labās īpašības.
 • Krēms „Magoroku“ ar labajām baktērijām ir piemērots visai ģimenei. Dermatologu apstiprinātās ziepes ir dabīgas, to sastāvā nav konservantu vai citu kaitīgu vielu. Produkts apvieno fermentēto augu un labo baktēriju labās īpašības, šādi palīdzot Jums rūpēties par savu ādu un nodrošināt tās pienācīgu mitrināšanu.
 • Arī ziepes „Kampuku“, kuru sastāvā ir labās baktērijas, ir ražotas tikai no ekoloģiskām un dabīgām sastāvdaļām un apvieno labo baktēriju un fermentēto augu plašo labo īpašību spektru. Ziepes nesausina ādu, bet gan mitrina to, efektīvi attīra un piešķir ādai veselīgu spīdumu.

Kur iegādāties Dr.OHHIRA® produktus ar labajām baktērijām?

Pērciet Dr. OHHIRA® produktus ar labajām baktērijām mūsu e-veikalā www.ohhira.lv. Produkta aprakstā atradīsiet daudz noderīgas informācijas (produkta lietošana, pozitīvā ietekme u.c.), katram produktam ir norādīta cena un atsauksmes. Mūsu e-veikalā ir pieejami tikai dabīgi, kvalitatīvi un augstvērtīgi produkti.