Labās baktērijas bērniem

Šeit ir 3 preces.
Tiek rādīti rezultāti 1-4 no 4
 • Dr.OHHIRA® 12 pienskābo baktēriju celmu komplekss
  OMX Probiotics

  DABAS RADĪTS. ZINĀTNISKI PIERĀDĪTS. Ražošanai tiek izmantota dabiska fermentēšana, neizmantojot procesus augstā temperatūrā.  12 pienskābo baktēriju celmu (PRObiotikas): Lactobacillus, Bifidobacterium un Streptococcus Ēdamās šķiedrvielas (PREbiotikas): dārzeņi, augļi, ogas, sēnes un jūraszāles Biogēnie metabolīti (POSTbiotikas): organiskās skābes, enzīmi...

  25,00 €
 • Dr.OHHIRA® ziepes “KAMPUKU”
  OMX Kampuku

  MAIGAI UN SAMTAINAI ĀDAI Dr. OHHIRA® KAMPUKU ziepju sastāvā ir izmantotas fermentētas augu izcelsmes sastāvdaļas, probiotiku kultūras un tīrs ūdens no kalnu avota, tās maigi attīra un mitrina ādu, piešķirot tai veselīgu mirdzumu. Dabīgs sastāvs Nesatur aromatizatorus, stabilizatorus, konservantus vai mākslīgas krāsvielas Nav testētas uz dzīvniekiem

  15,00 €
 • Dr.OHHIRA® krēms “MAGOROKU”
  OMX Magoroku

  MAIGAI UN SAMTAINAI ĀDAI Mitrina ādu, atjauno tās bojāto struktūru un saglabā ādas elastību Nomierina saules staru kairinātu ādu Aizsargā ādu no aukstuma un vēja ietekmes Dabīgs sastāvs Nesatur smaržvielas, stabilizatorus, konservantus vai mākslīgas krāsvielas Nav testēts uz dzīvniekiem

  25,00 €

Mūsu organismā mīt labās un sliktās baktērijas. Lai arī „sliktās“ baktērijas izklausās visai draudīgi, tomēr mums ir svarīgas un vajadzīgas abu veidu baktērijas. Tiesa, ļoti būtisks ir šo baktēriju līdzsvars. Tomēr vairāk uzsvērsim tieši labās baktērijas – tās ir mūsu organisma sargi un, to apgalvojot, mēs ne mazākajā mērā nepārspīlējam. Šīs baktērijas ir svarīgas ne tikai pieaugušajiem – attiecīgos gadījumos tās ir obligātas arī bērniem. Labo baktēriju trūkuma simptomi ir gremošanas sistēmas traucējumi, bieži vien – arī caureja, pavājinās imūnsistēma, biežāk izpaužas pārtikas alerģijas, iespējami hronisku slimību saasinājumi. Ņemot vērā to, ka labo baktēriju trūkuma rezultātā organisms sliktāk uzsūc vitamīnus un minerālvielas, ir novērojams enerģijas trūkums, nogurums un cita veida diskomforts.

 

Kādos gadījumos bērnu organismu vajadzētu papildināt ar labajām baktērijām?

Visbiežāk bērniem labās baktērijas tiek izrakstītas antibiotiku lietošanas laikā vai pēc to lietošanas, jo antibiotikas negatīvi ietekmē normālu zarnu mikrofloru, kā arī labo un slikto baktēriju līdzsvaru, kuru palīdz atjaunot labo baktēriju papildu uzņemšana.

Bērniem labo baktēriju lietošana ir ieteicama arī zarnu iekaisuma slimību gadījumā, akūtas caurejas vai vemšanas gadījumā, kā arī gadījumā, ja notikusi saindēšanās ar pārtiku.

Labās baktērijas var būt noderīgas arī gadījumā, ja bērnu bieži nomoka elpošanas ceļu infekcijas, jo tās palīdz stiprināt imunitāti un var uzlabot pretošanās spējas infekcijas slimībām.

Bērniem labās baktērijas var būt neaizstājamas ceļojumos, jo īpaši uz tālākām valstīm, kur ēšanas paradumi bieži vien būtiski atšķiras no mums ierastā.

 

Kāda ir labo baktēriju pozitīvā ietekme uz bērniem?

Bērniem bieži ir problēmas ar gremošanu, mazos nomoka vēdera pūšanās, saindēšanās ar pārtiku, zarnu infekcijas u.tml. Mēs esam gatavi viņiem palīdzēt par jebkuru cenu, bet bieži vien ir nepieciešams pavisam nedaudz – pietiek tikai ar labajām baktērijām. Turklāt labo baktēriju sniegtās priekšrocības ar to vien nebeidzas – tās veicina vitamīna K, ļoti svarīgu B grupas vitamīnu, kā arī svarīgu antioksidantu ražošanu, pozitīvi ietekmē visu imūnsistēmu, palielina spēju pretoties infekcijas slimībām. Turklāt labās baktērijas gan bērniem, gan pieaugušajiem palīdz no organisma efektīvi izvadīt toksīnus.

Lai arī labās baktērijas visbiežāk tiek minētas tieši saistībā ar gremošanu un zarnu traktu, tās atrodas arī uz mūsu ādas, tādēļ ādas kopšanas līdzekļi ar labajām baktērijām ir ļoti noderīgi un veselīgi.

 

Dr.OHHIRA® produkti ar labajām baktērijām bērniem

 • 12 pienskābes baktēriju celmu komplekss palīdz dabiski papildināt labo baktēriju rezerves. Tā ir unikāla kapsula, kas apvieno 12 labo zarnu baktēriju celmus, šķiedrvielas un pat 400 biogēnos metabolītus. 3 gadus ilgais fermentācijas process ir pilnīgi dabisks, bez jebkādas termiskas apstrādes. Šī metode palīdz saglabāt probiotiskās kultūras un vērtīgās vielas.
 • Krēmu „Magoroku“ ar labajām baktērijām ir atzinuši dermatologi. Krēma ražošanā izmantotas tikai veselīgas, dabīgas vielas, izvairoties no jebkādu aromatizētāju, sintētisko krāsvielu un citu kaitīgu vielu lietošanas. Tādēļ šis krēms ir absolūti drošs un derīgs lietošanai bērniem. Krēms ir piemērots pat pašiem mazākajiem – jaundzimušajiem.
 • Ziepes „Kampuku“ ar labajām baktērijām ir lieliska izvēle mazuļu ādas saudzīgai kopšanai ikdienā. Absolūti dabīgais ziepju sastāvs palīdz atbildīgi izturēties pret bērna mazgāšanu, izmantojot tikai veselīgu un ādai labvēlīgu mazgāšanas līdzekli.

 

Kur iegādāties Dr.OHHIRA® produktus ar labajām baktērijām?

Kvalitatīvi līdzekļi ar labajām baktērijām – e-veikalā www.ohhira.lv. Iepirkties e-veikalā ir ļoti vienkārši – šeit Jūs varat atrast izsmeļošu informāciju par produktiem, to cenām, kā arī lasīt klientu atsauksmes, kuri uz savas ādas ir izmēģinājuši minētos produktus un pārliecinājušies par to kvalitāti. Mēs koordinēti un operatīvi piegādāsim Jūsu pasūtījumu Lietuvā vai jebkurā citā Eiropas Savienības valstī. Ja nezināt, kādus produktus labāk izvēlēties un kā tos lietot, mēs sniegsim Jums nepieciešamos ieteikumus un atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.