Labās baktērijas bērniem

Aktīvie filtri

Labās baktērijas ir ķermeņa sargātājas – mazas, bet ļoti spēcīgas. Mēdz teikt, ka pat 80 procenti imūnsistēmas ir atkarīgi no mūsu individuālā mikrobioma un tai piederošo mikroorganismu pārpilnības un daudzveidības. Pētījumi pierādījuši, ka zarnās mītošās labās baktērijas bērniem ir ārkārtīgi svarīgas, jo tās sāk "mācīt un trenēt" bērnu imūnsistēmu jau no pirmajām dzīves dienām.

Pēc mazuļa piedzimšanas ļoti svarīga ir apkārtējā vide, lai mazuļa āda, gremošanas trakts un elpceļi saņemtu piemērotus un aizsargājošus mikroorganismus. Māmiņas kopā ar savu pienu, pieskaroties un runājot ar mazuļiem, pārnes labās baktērijas bērniem, tādējādi pasargājot tos no kaitīgiem mikroorganismiem. Arī tētis un brāļi un māsas, mājas mīluļi "dalās" ar saviem mikroorganismiem. Pirmie dzīves gadi ir ārkārtīgi svarīgi pareiza mikrobioma veidošanai.  

LABĀS BAKTĒRIJAS BĒRNIEM

Labās baktērijas bērniem – kad tās vajadzīgas?

Gremošanas problēmas bērniem ir biežākas, nekā mēs varētu domāt. Mazus bērnus bieži nomoka vēdera uzpūšanās un sāpes vēderā, viņu gremošanas sistēma ir jutīgāka, tāpēc viņi biežāk saindējas ar pārtiku, kā rezultātā rodas caureja vai vemšana. Šādos gadījumos slims bērns kopā ar ķermeņa šķidrumiem zaudē labās baktērijas. Tāpēc būtu vērts papildināt to rezerves, izmantojot bērniem labās baktērijas.

Probiotikas berniem

Visbiežāk labās baktērijas bērniem tiek dotas, lietojot antibiotikas vai pēc antibiotiku lietošanas, jo šie preparāti izjauc normālu zarnu mikrobiotu, izjaucot labo un slikto baktēriju līdzsvaru.

Labās baktērijas var noderēt bērniem ceļojumos, īpaši uz eksotiskām ārvalstīm, kad mainās vide, pārtikas, ūdens kvalitāte.

Ja bērns bieži slimo, ja viņu nomoka nezināmas izcelsmes izsitumi, alerģijas, vērts pievērst uzmanību viņa zarnu stāvoklim – šo kaišu cēlonis var būt mainījies mikrobioms, kurā ir izveidojies labo baktēriju deficīts.

Lai gan daudziem labās baktērijas asociējas ar gremošanu un zarnām, daudzas no tām "dzīvo" arī uz mūsu ādas, tāpēc, ja meklē drošu un maigu ķermeņa kopšanas līdzekli jutīgai bērnu ādai, kosmētika ar probiotikām tam ir lieliski piemērota.

Labas bakterias berniem

Dr.OHHIRA® labās baktērijas bērniem

• 12 veidu labo baktēriju komplekss STANDARD un DELUX – tas ir unikāls labo baktēriju sastāvs bērniem un pieaugušajiem, kas vajadzības gadījumā var palīdzēt papildināt organismam derīgo mikroorganismu rezerves. Kapsulas iekšpusē atrodas nevis kaltētas pulvera baktērijas, bet medus konsistences masa, kurā sinerģiski darbojas labās baktērijas un raudzētie augi. Dabiskā fermentācija, neizmantojot termisko apstrādi, ļauj saglabāt dzīvās probiotiskās kultūras un vērtīgās vielas no augiem.

• MAGOROKU krēmu ar labajām baktērijām bērniem ir apstiprinājuši dermatologi, un tā ražošanā izmantoti dabīgi materiāli, izvairoties no mākslīgo smaržvielu, sintētisko krāsvielu un citu kaitīgu vielu lietošanas. Tāpēc šis krēms ir ideāli piemērots gan bērniem, gan zīdaiņiem.

• KAMPUKU ziepes ar labajām baktērijām bērniem ir lieliska izvēle ikdienas, maigai mazuļu ādas kopšanai. Ekskluzīvi dabiskais ziepju sastāvs ļauj atbildīgi rūpēties par bērna jutīgo ādu.

Dr.OHHIRA® labās baktērijas bērniem - kur tās iegādāties?

Kvalitatīvus Japānā ražotus produktus ar labajām baktērijām bērniem var iegādāties pa e-veikalā ohhira.lv Šeit atradīsi detalizētu informāciju par uztura bagātinātājiem un kosmētiku ar probiotikām, kā arī katra produkta cenu, unikālas īpašības un klientu atsauksmes par labajām baktērijām bērniem. Mēs piegādāsim Jūsu pasūtījumu Latvijā vai jebkurā Eiropas Savienības valstī ātri un operatīvi. Ja jums ir šaubas par to, kādus produktus izvēlēties vai kā tos lietot, noteikti sazinieties ar mums.