Labās baktērijas mazuļiem

Aktīvie filtri

LABAS BAKTĒRIJAS ZĪDAIŅIEM

Mazuļa vēdersāpes rada vecākiem daudz satraukuma un bezmiega naktis. Ir daudz iemeslu. Mazulis piedzimst gandrīz sterils un "savāc" baktērijas no vecākiem un apkārtējās vides. Ja mikroorganismu trūkst, mikrobioms būs nabadzīga un nepildīs savu funkciju. Ja tiek traucēta "labo" un "slikto" baktēriju attiecība, tiek traucēts zarnu pH un rodas gāzes, kad sākas ogļhidrātu fermentācijas process. Vēl viens koliku cēlonis ir zarnu sieniņu bojājums. Mikroorganismi bagātīgi koncentrējas uz zarnu sieniņām, lai kustīgā barība to nesabojātu. Kad baktēriju daudzums samazinās, aizsardzība ir vājāka. Parastā prakse ir vērsties pret "labajām" baktērijām, taču tas nav līdzeklis pret visu. Svarīgi atcerēties, ka parastās labo baktēriju devas mazuļiem ir tikai piliens visa mikrobioma okeānā. Ir svarīgi apsvērt, kādus preparātus dodam, kādos daudzumos un uz cik ilgu laiku. Lai papildinātu nabadzīgo mikrobiomu, ar viena veida baktērijām noteikti nepietiks.

Kad labās baktērijas ir visnoderīgākās mazuļiem?

.Viens no biežākajiem iemesliem, kāpēc mazuļiem ir vajadzīgas labās baktērijas, ir disbioze (mikrobioma nelīdzsvarotība), kuras galvenie simptomi ir neregulāra zarnu kustība, caureja, aizcietējums, sāpīgs, izspiedies vēders, apetītes trūkums un savārgums. Ja tiek traucēta gremošana, nepieciešamās uzturvielas nenokļūst organismā, līdz ar to bērns var kļūt mazāk izturīgs pret slimībām un vīrusiem.

Disbioze var izraisīt atopisko dermatītu, alerģiju un pārtikas nepanesības simptomus. Ja mikrobioms ir traucēts, labās baktērijas mazuļiem ir drošs un veselīgs risinājums, kas nekaitē mazuļa organismam un imunitātei. Kad mazie sāk apmeklēt bērnudārzu, bieži mainās viņu ēšanas paradumi un dienas ritms, kas palielina saslimstību ar dažādām zarnu infekcijām.

Tad arī var noderēt labās baktērijas mazuļiem. Lietojot antibiotikas, tiek izjaukts zarnu mikrofloras līdzsvars, tāpēc mediķi iesaka lietot mazuļiem labās baktērijas, lai to atjaunotu. Labās baktērijas īpaši palīdz mazuļiem, dodoties uz tālām zemēm, kur mazie var nogaršot neparastu ēdienu, kas nereti noved pie vēl veidojošā mikrobioma jutīgākas reakcijas un var izraisīt caureju vai vemšanu, vēdera uzpūšanos.

Par to, kad mazuļiem vajadzīgas labās baktērijas, sīkāk stāsta pediatre Liuda Gražina Bekerienė.

Lai gan esam pieraduši labās baktērijas saistīt ar gremošanu un zarnām, daudzas no tām "dzīvo" arī citās mūsu ķermeņa daļās, piemēram, uz ādas.Tāpēc, ja meklējat sev drošu un maigu ādas kopšanas līdzekli vai bērniem, jums lieliski derēs kosmētika ar probiotikām.

Kāpēc Dr. OHHIRA® labās baktērijas mazuļiem - labākais risinājums jums?

Zīdaiņi un bērni līdz 2 gadu vecumam vēl nevar norīt kapsulu, tāpēc meklējot labās baktērijas mazuļiem, ideāls ir fermentētais ekstrakts OM-X®, kas ir bagāts ar šķiedrvielām un biogēniem metabolītiem.Šķiedras kalpo kā barība labajām baktērijām, kas pieder pie atsevišķas zarnu mikrobiotas Fermentācijas laikā tiek izmantotas 12 veidu probiotiskās kultūras.

Biezenes konsistence, patīkami saldenas garšas ekstrakts ar labajām baktērijām zīdaiņiem ir iepakots mazos maisiņos pa 2,5g.Produktu šādā formā ir ļoti viegli pabarot mazuli vai bērnu.

Maigai mazuļu ādai nepieciešama ārkārtīgi maiga un saudzējoša kopšana. MAGOROKU krēms ar labajām baktērijām ir ideāli piemērots mazuļiem - tā sastāvā esošie zirgu tauki un trīs augu ekstrakti mitrina ādu, nomierina kairinājumus, bet probiotiskās baktērijas veido ādas aizsargslāni, lai to mazāk kairinātu urīns un izkārnījumi. Krēmu ir apstiprinājuši dermatologi, un tas nav testēts uz dzīvniekiem. 

KAMPUKU ziepes ar labajām baktērijām mazuļiem ir lieliski piemērotas ikdienas mazuļu ādas kopšanai. Ziepes maigi mazgā ādu, to nesausinot. Pateicoties probiotikām un prebiotikām, šīs ziepes ir īpaši piemērotas ādai ar noslieci uz iekaisumiem un alerģijām. Lai noskaidrotu, kā šīs ziepes ietekmē ādas stāvokli atopiskā dermatīta un autiņbiksīšu izsitumu gadījumā, Kampuku ziepes izmēģināt tika atlasītas 12 brīvprātīgo ģimenes.  

Dr.OHHIRA® labās baktērijas mazuļiem - kur tās var iegādāties?

Īpaši kvalitatīvus uztura bagātinātājus, kā arī kosmētiku ar probiotikām un labajām baktērijām mazuļiem varat atrast ohhira.lv e-veikalā, un mēs parūpēsimies par ātru un drošu pasūtījuma piegādi. E-veikalā atrodams preces sastāvs, cena, detalizēts apraksts un papildus noderīga informācija un klientu atsauksmes par labajām baktērijām mazuļiem. Ja jums ir jautājumi par produktu izvēli vai šaubāties par to lietošanu/lietošanu, mēs ar prieku atbildēsim uz jūsu jautājumiem.