Labās baktērijas sievietēm

Aktīvie filtri

Mūsu zarnu traktā dzīvo mazītiņi mikroorganismi – labās un sliktās baktērijas, un tās abas ir savā veidā noderīgas. Šo baktēriju līdzsvars nodrošina veselīgu mikrofloru, kura ir ļoti svarīga ne tikai zarnu trakta un gremošanas sistēmas labai darbībai, bet arī imunitātei un labai pašsajūtai kopumā. Labās baktērijas nodrošina sieviešu, vīriešu un arī bērnu organisma aizsardzību un pelnīti tiek dēvētas par organisma sargiem.

Labo baktēriju pozitīvā ietekme uz sievietes organismu

Labās baktērijas sievietēm ir ieteicams lietot praktiski vienmēr pēc antibiotiku lietošanas, kā arī antibiotiku lietošanas laikā. Antibiotikas negatīvi iespaido zarnu mikrofloru, kuru atjaunot palīdzēs preparāti, kuru sastāvā ir labās baktērijas.

Labās baktērijas lieliski noderēs gremošanas traucējumu, zarnu iekaisuma, caurejas vai vēdera pūšanās gadījumā, kā arī gadījumā, ja esat saindējies ar pārtiku, kas ir visi bieža parādība, ceļojot uz svešām valstīm. Labās baktērijas ir neaizstājamas, ja Jūs slimojat ar sieviešu vidū bieži sastopamo kairinātās zarnas sindromu.

Kvalitatīvas labās baktērijas sievietēm noderēs arī grūtniecības laikā.

Vai zinājāt, ka šīs baktērijas dzīvo arī uz mūsu ādas? Tādēļ līdzekļi, kuru sastāvā ir labās baktērijas, palīdzēs pienācīgi rūpēties par ādu, kuru negatīvi ietekmē attiecīgi vides faktori un neatbilstoša ādas kopšana.

Dr.OHHIRA® produkti ar labajām baktērijām sievietēm

12 veidu pienskābes baktēriju komplekss – līdzeklis, kas palīdzēs organismu papildināt ar labajām baktērijām. Produkts ir radīts dabiska fermentācijas procesa rezultātā, saglabājot labākās Japānas dabiskajā vidē ievākto augu īpašības. Augu fermentācijas process, kas var ilgt pat trīs gadus, garantē produkta augstāko kvalitāti. Krēms „Magoroku“ ar labajām baktērijām ir piemērots sievietēm, vīriešiem, bērniem un senioriem. Daiļā dzimuma pārstāves īpaši rūpējas par savu ādu, tādēļ viņas pratīs novērtēt šo dermatologu apstiprināto produktu, kura sastāvā ir tikai augstas kvalitātes dabīgas sastāvdaļas. Produkta ražošanā nav izmantotas sintētiskās krāsvielas, aromatizētāji, konservanti u.tml. Ziepes „Kampuku“ ar labajām baktērijām īpaši patiks sievietēm, jo ziepes ādai nodrošina nepieciešamo tīrību un rūpes.

Kur iegādāties Dr.OHHIRA® produktus ar labajām baktērijām?

Mūsu produktus ar labajām baktērijām varat apskatīt e-veikalā www.ohhira.lv. Iepirkties internetā ir ļoti vienkārši. Izvēlieties jums iepatikušos produktus, savukārt mēs parūpēsimies par to operatīvu un koordinētu piegādi. E-veikalā ir pieejamas produktu fotogrāfijas, pie katra produkta norādīta tā cena, kā arī atsauksmes un cita noderīga informācija, tādēļ Jūs būsiet labi informēti par to, kā lietot produktus un cik tie ir noderīgi tieši Jums.