Labās baktērijas vīriešiem

Aktīvie filtri

Mūsu organismā dzīvojošās labās un sliktās baktērijas ir neatņemama labas veselības un lieliskas pašsajūtas sastāvdaļa. Labās baktērijas vīriešiem, sievietēm un bērniem nodrošina veselīgu zarnu trakta darbību, labi funkcionējošu gremošanas sistēmu, spēju pretoties infekcijām un alerģijām, kā arī spēcīgāku imunitāti.

Labo baktēriju pozitīvā ietekme uz vīrieša organismu

Labās baktērijas vīriešiem būs ļoti noderīgas antibiotiku lietošanas laikā vai pēc antibiotiku lietošanas, kad tiek nelabvēlīgi ietekmēts zarnu mikrofloras līdzsvars, kas izpaužas arī caurejas, vēdera uzpūšanās vai cita diskomforta veidā.

Labās baktērijas vīriešiem ir nepieciešamas arī ceļojumu laikā, jo īpaši tad, ja Jūs ceļojat uz eksotiskām valstīm, kuru kulināros šedevrus negribas laist garām. Vīrieši biežāk izmēģina arī asus un neparastus ēdienus, tādēļ turēt pa rokai labās baktērijas nudien nāks tikai par labu.

Dr.OHHIRA®produkti ar labajām baktērijām vīriešiem

  • 12 pienskābes baktēriju celmu komplekss, kura sastāvā ir labās baktērijas, kā arī pārtikas šķiedrvielas un ekskluzīvi dabiska fermentācijas procesa produkti.
  • Ar labajām baktērijām papildinātās ziepes „Kampuku“ nodrošina tīrību un pienācīgu ādas kopšanu. Ziepes ir ideāli piemērotas lietošanai skūšanās putu vietā, ja Jums pēc skūšanās parādās izsitumi, ieaug matiņi vai ja Jums ir dermatīts.
  • Krēms „Magoroku“ ar labajām baktērijām ir lieliski piemērots ādas ikdienas kopšanai. Krēma sastāvā esošās dabīgās vielas mitrina un lutina ādu, nomierina kairinātu sejas ādu, savukārt ziemā aizsargā pret sala iedarbību.

 

Kur iegādāties Dr.OHHIRA® produktus ar labajām baktērijām?

E-veikalā www.ohhira.lv vīriešu auditorijai ir pieejami dabīgi un kvalitatīvi līdzekļi veselībai un skaistumam. Iepirkties internetā ir vienkārši un tas palīdz ietaupīt Jūsu laiku. Pievilcīga produktu cena, plašs sortiments, klientu atsauksmes un plaša noderīgas informācijas plūsma, kā arī produktu lietošanas ieteikumi – to visu atradīsiet mūsu e-veikalā.