Uztura bagātinātāji

Aktīvie filtri

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI

Uztura bagātinātāji ir pārtikas produkti, kas paredzēti parastā uztura papildināšanai un kas atsevišķi vai kombinācijā ar citām vielām ir koncentrēts uzturvielu vai citu vielu avots, kam ir uzturvērtības vai fizioloģiska iedarbība.

Uztura bagātinātāji tiek klasificēti kā pārtikas produkti, taču tie ir paredzēti tikai parastā uztura papildināšanai, un tos nedrīkst lietot kā pārtikas aizstājējus.

Uztura bagātinātāji nav zāles.

Visiem pārdotajiem uztura bagātinātājiem ir jābūt reģistrētiem Valsts pārtikas un veterinārā dienestā. Latvijā uztura bagātinātāji ir reģistrēti Valsts pārtikas un veterinārā dienesta mājaslapā.

Uztura bagātinātāju daudzveidība aptiekās un veikalos ir milzīga - uztura bagātinātāji notievēšanai, skaistumam, matiem, ādai, locītavām, aknām, uztura bagātinātāji apetītes uzlabošanai, gremošanas funkcijai u.c. Izvēloties uztura bagātinātāju, noteicošais ir tā kvalitāte, ja tas ir būtiski arī jums, tad labākie uztura bagātinātāji no Dr. Ohhira ir tie, uz kuriem vērts vērst  uzmanību! 

Uztura bagātinātāju ieguvumi organismam

Mūsdienu uztura bagātinātāju tirgus ir ļoti bagāts. Plašs produktu klāsts, no kuriem katram ir savs mērķis - vieni uztura bagātinātāji ir paredzēti sportam un svara zaudēšanai, citi zarnu un gremošanas darbības uzlabošanai, citi sirds slimību riska mazināšanai, vēl citi var palīdzēt novājinātiem matiem, nagiem, āda, kas zaudējusi savu veselīgo izskatu u.tml. Uztura bagātinātāju ieguvumi organismam ir atkarīgi no to sastāvdaļām. 

Uztura bagātinātāju galvenais mērķis ir papildināt organismu ar noteiktiem vitamīniem, minerālvielām, šķiedrvielām un citām organismam vērtīgām vielām. Mēs nevaram iegūt visas nepieciešamās uzturvielas ar pārtiku, tāpēc uztura bagātinātāju priekšrocības ir milzīgas, lai kompensētu šo uzturvielu trūkumu.

Uztura bagātinātāji sievietēm un vīriešiem

Tirgū jūs atradīsiet uztura bagātinātājus, kas ir īpaši paredzēti tikai sievietēm vai tikai vīriešiem, taču ir arī daudz lielisku universālu uztura bagātinātāju, kas ir piemēroti abiem dzimumiem. 

No mūsu labāko uztura bagātinātāju klāsta, vīriešiem un sievietēm vienlīdz lieliski der dzeramais šķidrais kolagēns, kas patīkami pārsteigs pat lielākos skeptiķus. I, II un III tipa jūras kolagēns, kolagēna tripeptīdi, kā arī jūras elastīns un veselus 93% tīra hialuronskābe. Tas viss kopā ir mūsu izcilais, augsti novērtētais Anti-Age Trio komplekss.

No lieliskajām izvēlēm sievietēm un vīriešiem varam izcelt arī labās baktērijas, kas ir absolūti nepieciešamas abiem dzimumiem. Labās baktērijas mūsu piedāvājumā ir fascinējošas gan savā sastāvā, gan formā un ārkārtīgi ērtā lietošanā. Uztura bagātinātājs satur pat duci dažādu veidu aktīvo un dzīvotspējīgo probiotisko baktēriju, daudz šķiedrvielu un citas vērtīgas vielas, kas ļoti labi kalpo zarnām. Un vēl - šo uztura bagātinātāju forma ir maza kapsula, kas veiksmīgi nonāk zarnās, jo tās apvalks ir pasargāts no kuņģa skābju iedarbības un tur nesadalās.

Populārākie uztura bagātinātāji sieviešu un vīriešu vidū ir locītavām, sportistiem, ādai, imunitātei, zarnām u.tml. 

Kādus uztura bagātinātājus locītavām izvēlēties?

Locītavas ir viena no svarīgākajām ķermeņa daļām, ko lietojam ikdienā. Un jebkurš, pat mazākais diskomforts, kaitē kustībām un dzīves kvalitātei, tāpēc tas attaisno nepieciešamību rūpēties par savu locītavu veselību. Ņemot vērā to funkcijas, slodzes un citus faktorus, var izdalīt piecas galvenās locītavu veselībai nepieciešamās vielas:

- glikozamīns;
- hondroitīns;
- kolagēns;
- hialuronskābe;
- metilsulfonilmetāns.

Tāpēc, izvēloties uztura bagātinātājus locītavām, jāņem vērā to, vai preparāts satur šīs vielas. Pietiek lietot vismaz dažas no šīm vielām profilaktiski, lai būtiski samazinātu locītavu problēmu risku.

Ja jūs interesē labi un dabīgi uztura bagātinātāji locītavām, lieliska izvēle no Dr. Ohhira dzeramais kolagēns. Papildus kolagēnam šis produkts satur arī jūras elastīnu, 93% tīru hialuronskābi, antioksidantus, vitamīnus un citas vērtīgas vielas. 

Kāpēc sporta laikā jālieto uztura bagātinātāji?

Sportojot, atkarībā no izvēlētā sporta veida, ķermenis tiek pakļauts lielākām vai mazākām slodzēm, nepieciešams vairāk enerģijas un izturības, tāpēc likumsakarīgi, ka ir lielāka nepieciešamība pēc noteiktām uzturvielām, minerālvielām, vitamīniem. Ja šo deficītu nevar aizpildīt ar pārtiku, kas notiek ļoti bieži, šīs vērtīgās vielas ir jāiegūst, palīgā ņemot uztura bagātinātājus!

Faqs

Vai Dr.OHHIRA® produktus var lietot grūtnieces un sievietes, kas baro bērnu ar krūti? keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Visi Dr.OHHIRA® uztura bagātinātāji – labās baktērijas, fermentēts augu ekstrakts un iekšķīgi lietojams kolagēns – ir droši lietojami grūtniecības un zīdīšanas laikā. Ja rodas šaubas, mēs vienmēr iesakām konsultēties ar savu ārstu.