Kosmētika ar probiotikām

Dr.OHHIRA® krēms “MAGOROKU”

100% secure payments
MAIGAI UN SAMTAINAI ĀDAI Mitrina ādu, atjauno tās bojāto struktūru un saglabā ādas elastību Nomierina saules staru kairinātu ādu Aizsargā ādu no aukstuma un vēja ietekmes Dabīgs sastāvs Nesatur smaržvielas, stabilizatorus, konservantus vai mākslīgas krāsvielas Nav testēts uz dzīvniekiem
Tips
Krēms
Daudzums
50 ml
Veltīts
Ādai
Materiāli
Zirgu tauki
Augu ekstrakti
Probiotikas + prebiotikas
Dabisks sastāvs
Dabisks sastāvs
Labās baktērijas
Labās baktērijas
Droša lietošana
Droša lietošana
25,00 €
25,00 € Pievienot grozam
  • Unikālas īpašības →
  • Informācija par produktu →
  • Atsauksmes →
PAR PRODUKTU

Unikālas īpašības

Ar ko MAGOROKU krēms ir īpašs?
DĀVANAS NO DABAS

Ar ko MAGOROKU krēms ir īpašs?

ŠIS NAV PARASTS KOSMĒTISKAIS KRĒMS

Šī ir unikāla formula, ko radījis japāņu mikrobiologs, kas paredzēta maigai un drošai ikdienas ādas kopšanai. Krēms satur sinerģiskas darbības sastāvdaļas – zirgu taukus, fermentētus augus un probiotisko ekstraktu OM-X®.

Vairāk
Garšaugu un probiotiku sinerģija
DĀVANAS NO DABAS

Garšaugu un probiotiku sinerģija

MAGOROKU krēms satur sinerģisku dabisko sastāvdaļu kombināciju: zirgu taukus, fermentētu augu un probiotiku ekstrakta kompleksu OM-X®, kā arī augu ekstraktius(alveja, japāņu holija un persiku lapas).

Vairāk
PRODUKTU

Informācija

Neto: 50 ml

Kaitīgo vides faktoru un ādas nepareizas kopšanas dēļ tiek iznīcinātas derīgās baktērijas, kas dabiski apdzīvo ādu un tās virsmu, tādēļ ir iespējams kairinājums, iekaisums vai atūdeņošanās.

Dr.OHHIRA® MAGOROKU krēms, kas satur dabiskas sastāvdaļu – zirgu tauku un fermentētu augu ekstrakta  un probiotiku OM-X® kombināciju, kuras sastāvdaļas savstarpēji mijiedarbojas, novērš kairinājumu, stiprina ādas aizsargfunkciju un pārtrauc kaitīgo baktēriju un brīvo radikāļu nevēlamo iedarbību, tā palīdzot saglabāt ādas mitruma līmeni un elastību.

Krēms Dr.OHHIRA® MAGOROKU labi iesūcas, mitrina un aizsargā no aukstuma un vēja, kā arī nomierina saules staros apdegušu vai no kukaiņu kodumiem vai dzēlieniem cietušu ādu.

Piemērots visu ādas tipu sejas un ķermeņa ādas kopšanai ikdienā.

Dr.OHHIRA® MAGOROKU krēms nesatur stabilizatorus un konservantus, tādēļ atkarībā no vides temperatūras tā konsistence vai mainīties no cietas līdz šķidrai, tomēr tas neietekmē krēma kvalitāti.

Sastāvdaļas: ZIRGU TAUKI, STREPTOCOCCUS THERMOPHILUS, MELASE, RĪSU KLIJAS, AUGĻI, LAPAS, ŠĶIEDRVIELAS, AGARICUS BLAZEI, LENTINULA EDODES, GRIFOLA FRONDOSA, HIZIKIA FUSIFORME, LAMINARIA JAPONICA/UNDARIA, PINNATIFIDA ENZĪMU FILTRĀTS, OKTILDODEKANOLS, STEARILGLICIRETINĀTS, ALOE BARBADENSIS LAPU EKSTRAKTS, ERIOBOTRYA JAPONICA LAPU EKSTRAKTS un PRUNUS PERSICA LAPU EKSTRAKTS

Derīguma termiņš: 3 gadi kopš izgatavošanas.

OMX Magoroku

Datu lapa

Tips
Krēms
Daudzums
50 ml
Veltīts
Ādai
Materiāli
Zirgu tauki, Augu ekstrakti, Probiotikas + prebiotikas
KLIENTI

Atsauksmes