Preces visai ģimenei - no 0 līdz 100+ gadiem!
Dr.OHHIRA®

Preces visai ģimenei - no 0 līdz 100+ gadiem!

Produktu formulas, ko izstrādājis ievērojams japāņu mikrobiologs, kas guvušas pasaules atzinību veselības un skaistuma jomā.

 • Pagaminta Japonijoje Ražots Japānā
 • Pagaminta Japonijoje Klīniski pierādīta efektivitāte
 • Pagaminta Japonijoje Nesatur ĢMO, piena produktus un glutēnu

Vairāk
DABAS IEDVESMOTA ZINĀTNE

Dr.OHHIRA® - produkti ar zinātnieka parakstu!

Japāņu mikrobiologs, kurš ieguvis daudzas starptautiskas balvas, Dr. Iichioh Ohhira ir radījis unikālas formulas, kas apvieno ārstniecības augu dabisko spēku, probiotisko mikroorganismu īpašības, senās japāņu fermentācijas tradīcijas un mūsdienu zinātnes tehnoloģijas. Visas formulas ir unikālas ar perfekti sabalansētu sastāvu, sastāvdaļu sinerģisko darbību un daudzfunkcionālu iedarbību uz ķermeni.

Visi produkti
Dr.OHHIRA®

Produktu līnija

Vairāk nekā 500 pozitīvas klientu atsauksmes

 • 02/14/2024
  Uztura bagātinātāji svara zaudēšanai
  Svara zaudēšana ir sarežģīts process, kurā iesaistītas daudzas ķermeņa sistēmas. Tradicionālā pieeja svara zaudēšanai ir vērsta tikai uz kaloriju uzņemšanu, fizisko aktivitāti un noteiktu uztura bagātinātāju lietošanu. Tomēr viens no svarīgākajiem, bet bieži vien nepietiekami novērtētajiem aspektiem ir zarnu mikroflora un tās loma ķermeņa svara regulēšanā. Zinātniskā sabiedrība arvien vairāk atzīst, ka zarnu mikroflora var būtiski ietekmēt mūsu vielmaiņu, apetīti, enerģijas patēriņu un pat iekaisumus, kas visi ir saistīti ar svara regulēšanu. Mūsu zarnās mīt triljoniem mikroorganismu, kuru sastāvs un darbība tieši ietekmē mūsu svaru un vispārējo veselību. Tātad - kādi uztura bagātinātāji svara zaudēšanai varētu būt vispiemērotākie?
  Lasīt →
 • 06/07/2021
  Kad japāņu tradīcijas, zinātne un daba saplūst kopā
                                              Japāna vienmēr ir bijusi slavena ar inovatīviem risinājumiem un nevainojamu kvalitāti, bet vai tiešām Japānas skaistuma pasaule ir tik ekskluzīva? Vai varbūt ar japāņu produktiem saistītā precizitāte un harmonija ir tikai mīts? Par to runājam ar Dr.OHHIRA® zīmola pārstāvi Baltijas un Skandināvijas valstīs Margaritu Perņeveckieni. NERINGAS ŞIMKŪTES TEKSTS   Intervija tika nodrukāta žurnālā L'officiel Lietuva.
  Lasīt →
 • 06/07/2021
  Kolagēna TRŪKUMS – kas to izraisa?
  Dažādas, no pirmā acu uzmetiena pilnīgi atšķirīgas, ķermeņa šūnas ir savienotas ar vienu kopīgu saistaudu nosaukumu (JA).
  Lasīt →
 • 06/07/2021
  MIKROBIOMA nozīme
  Kādēļ tik daudzi cilvēki nejūtas veseli, kādēļ hroniskas slimības uzbrūk pat gados jaunajiem, kādēļ augošos bērnus sauc par "veselo slimo" paaudzi – tie ir jautājumi, uz kuriem gribam gūt atbildes.
  Lasīt →