Preces visai ģimenei - no 0 līdz 100+ gadiem!
Dr.OHHIRA®

Preces visai ģimenei - no 0 līdz 100+ gadiem!

Produktu formulas, ko izstrādājis ievērojams japāņu mikrobiologs, kas guvušas pasaules atzinību veselības un skaistuma jomā.

 • Pagaminta Japonijoje Ražots Japānā
 • Pagaminta Japonijoje Klīniski pierādīta efektivitāte
 • Pagaminta Japonijoje Nesatur ĢMO, piena produktus un glutēnu

Vairāk
DABAS IEDVESMOTA ZINĀTNE

Dr.OHHIRA® - produkti ar zinātnieka parakstu!

Japāņu mikrobiologs, kurš ieguvis daudzas starptautiskas balvas, Dr. Iichioh Ohhira ir radījis unikālas formulas, kas apvieno ārstniecības augu dabisko spēku, probiotisko mikroorganismu īpašības, senās japāņu fermentācijas tradīcijas un mūsdienu zinātnes tehnoloģijas. Visas formulas ir unikālas ar perfekti sabalansētu sastāvu, sastāvdaļu sinerģisko darbību un daudzfunkcionālu iedarbību uz ķermeni.

Visi produkti
Dr.OHHIRA®

Produktu līnija

Vairāk nekā 500 pozitīvas klientu atsauksmes

 • 06/07/2021
  Kad japāņu tradīcijas, zinātne un daba saplūst kopā
                                              Japāna vienmēr ir bijusi slavena ar inovatīviem risinājumiem un nevainojamu kvalitāti, bet vai tiešām Japānas skaistuma pasaule ir tik ekskluzīva? Vai varbūt ar japāņu produktiem saistītā precizitāte un harmonija ir tikai mīts? Par to runājam ar Dr.OHHIRA® zīmola pārstāvi Baltijas un Skandināvijas valstīs Margaritu Perņeveckieni. NERINGAS ŞIMKŪTES TEKSTS  
  Lasīt →
 • 06/07/2021
  Kolagēna TRŪKUMS – kas to izraisa?
  Dažādas, no pirmā acu uzmetiena pilnīgi atšķirīgas, ķermeņa šūnas ir savienotas ar vienu kopīgu saistaudu nosaukumu (JA).
  Lasīt →
 • 06/07/2021
  MIKROBIOMA nozīme
  Kādēļ tik daudzi cilvēki nejūtas veseli, kādēļ hroniskas slimības uzbrūk pat gados jaunajiem, kādēļ augošos bērnus sauc par "veselo slimo" paaudzi – tie ir jautājumi, uz kuriem gribam gūt atbildes.
  Lasīt →
 • 04/01/2021
  Šķiedrvielu uzņemšanas nozīmīgums mūsu organismam
  Ogļhidrātus (polisaharīdus), kas atrodami augu produktos un, kurus nesadala cilvēka gremošanas enzīmi, sauc par šķiedrvielām (tās sauc arī par uztura šķiedrām). Šķiedrvielas noārda resnās zarnas microflora (labās baktērijas).
  Lasīt →