Preces visai ģimenei - no 0 līdz 100+ gadiem!
Dr.OHHIRA®

Preces visai ģimenei - no 0 līdz 100+ gadiem!

Produktu formulas, ko izstrādājis ievērojams japāņu mikrobiologs, kas guvušas pasaules atzinību veselības un skaistuma jomā.

 • Pagaminta Japonijoje Ražots Japānā
 • Pagaminta Japonijoje Klīniski pierādīta efektivitāte
 • Pagaminta Japonijoje Nesatur ĢMO, piena produktus un glutēnu

Vairāk
DABAS IEDVESMOTA ZINĀTNE

Dr.OHHIRA® - produkti ar zinātnieka parakstu!

Japāņu mikrobiologs, kurš ieguvis daudzas starptautiskas balvas, Dr. Iichioh Ohhira ir radījis unikālas formulas, kas apvieno ārstniecības augu dabisko spēku, probiotisko mikroorganismu īpašības, senās japāņu fermentācijas tradīcijas un mūsdienu zinātnes tehnoloģijas. Visas formulas ir unikālas ar perfekti sabalansētu sastāvu, sastāvdaļu sinerģisko darbību un daudzfunkcionālu iedarbību uz ķermeni.

Visi produkti
Dr.OHHIRA®

Produktu līnija

Vairāk nekā 500 pozitīvas klientu atsauksmes

 • 06/27/2024
  Vasaras izaicinājumi: uztura izmaiņas un to ietekme uz gremošanas sistēmu
  Vasara ēšana vakarā, izbraucieni, šašliki, pārēšanās, kā arī nepietiekama higiēna dabā var radīt dažādas gremošanas problēmas ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Tā rezultātā mēs varam sākt sūdzēties par diskomfortu, sāpēm vēderā, pazeminātu enerģijas līmeni vai sliktu vispārējo veselību. Viens no efektīvākajiem veidiem, kā cīnīties ar šiem traucējumiem, ir probiotiku un šķiedrvielu lietošana.nereti sagādā ne tikai priekus, bet arī noteiktus uztura un gremošanas sistēmas izaicinājumus. Nedēļas nogales pikniki,
  Lasīt →
 • 06/20/2024
  Vai man vajadzētu lietot kolagēnu pirms dažādām ķermeņa/ādas/matu kosmētiskajām procedūrām?
  Kolagēna lietošana pirms kosmētiskajām vai noteiktām medicīniskām procedūrām var ne tikai uzlabot to efektivitāti, bet arī samazināt iespējamās negatīvās reakcijas, kas rodas pēc procedūrām. Zinātniskie pētījumi apstiprina, ka kolagēna uztura bagātinātāji var būt noderīgi gan šādu procedūru efektivitātes paaugstināšanā, gan to negatīvās ietekmes mazināšanā vai ātrākas atveseļošanās panākšanā.
  Lasīt →
 • 06/19/2024
  Mikrobioma ietekme uz dzelzs uzsūkšanos
  Cilvēka mikrobioms ir miljardiem mikroorganismu, kas dzīvo mūsu ķermenī, īpaši zarnās, un veic dzīvībai svarīgas funkcijas, sākot no barības vielu sintēzes līdz imūnsistēmas regulēšanai. Turklāt arvien vairāk tiek runāts par zarnu mikrofloras ietekmi uz vitamīnu un minerālvielu uzsūkšanos. Kā zarnu mikrobioms ietekmē dzelzs uzsūkšanos un kā tā var ietekmēt mūsu veselību?
  Lasīt →
 • 02/14/2024
  Uztura bagātinātāji svara zaudēšanai
  Svara zaudēšana ir sarežģīts process, kurā iesaistītas daudzas ķermeņa sistēmas. Tradicionālā pieeja svara zaudēšanai ir vērsta tikai uz kaloriju uzņemšanu, fizisko aktivitāti un noteiktu uztura bagātinātāju lietošanu. Tomēr viens no svarīgākajiem, bet bieži vien nepietiekami novērtētajiem aspektiem ir zarnu mikroflora un tās loma ķermeņa svara regulēšanā. Zinātniskā sabiedrība arvien vairāk atzīst, ka zarnu mikroflora var būtiski ietekmēt mūsu vielmaiņu, apetīti, enerģijas patēriņu un pat iekaisumus, kas visi ir saistīti ar svara regulēšanu. Mūsu zarnās mīt triljoniem mikroorganismu, kuru sastāvs un darbība tieši ietekmē mūsu svaru un vispārējo veselību. Tātad - kādi uztura bagātinātāji svara zaudēšanai varētu būt vispiemērotākie?
  Lasīt →