Preces visai ģimenei - no 0 līdz 100+ gadiem!
Dr.OHHIRA®

Preces visai ģimenei - no 0 līdz 100+ gadiem!

Produktu formulas, ko izstrādājis ievērojams japāņu mikrobiologs, kas guvušas pasaules atzinību veselības un skaistuma jomā.

 • Pagaminta Japonijoje Ražots Japānā
 • Pagaminta Japonijoje Klīniski pierādīta efektivitāte
 • Pagaminta Japonijoje Nesatur ĢMO, piena produktus un glutēnu

Vairāk
DABAS IEDVESMOTA ZINĀTNE

Dr.OHHIRA® - produkti ar zinātnieka parakstu!

Japāņu mikrobiologs, kurš ieguvis daudzas starptautiskas balvas, Dr. Iichioh Ohhira ir radījis unikālas formulas, kas apvieno ārstniecības augu dabisko spēku, probiotisko mikroorganismu īpašības, senās japāņu fermentācijas tradīcijas un mūsdienu zinātnes tehnoloģijas. Visas formulas ir unikālas ar perfekti sabalansētu sastāvu, sastāvdaļu sinerģisko darbību un daudzfunkcionālu iedarbību uz ķermeni.

Visi produkti
Dr.OHHIRA®

Produktu līnija

Vairāk nekā 500 pozitīvas klientu atsauksmes

 • 06/07/2021
  Kolagēna TRŪKUMS – kas to izraisa?
  Dažādas, no pirmā acu uzmetiena pilnīgi atšķirīgas, ķermeņa šūnas ir savienotas ar vienu kopīgu saistaudu nosaukumu (JA).
  Lasīt →
 • 06/07/2021
  MIKROBIOMA nozīme
  Kādēļ tik daudzi cilvēki nejūtas veseli, kādēļ hroniskas slimības uzbrūk pat gados jaunajiem, kādēļ augošos bērnus sauc par "veselo slimo" paaudzi – tie ir jautājumi, uz kuriem gribam gūt atbildes.
  Lasīt →
 • 01/27/2021
  Kolagēna funkcijas un uzsūkšanās mehānisms mūsu organismā
  Runā, ka krunciņas sejā vēsta par dzīves pieredzi, viedumu un gudrību. Tomēr vairums no mums, sevišķi sievietes, labprātāk vēlētos, lai šīs laika iezīmes sejā būtu manāmas pēc iespējas mazāk. Gadsimtiem ilgi cilvēce ir sapņojusi par jaunības eliksīru, kaut ko, kas ļautu novērst vai vismaz mazināt novecošanās pazīmes. To izgudrot centušies daudzi, tā dēļ cilvēki ir karojuši, miruši, tikuši ieslodzīti.
  Lasīt →