Labās baktērijas

Aktīvie filtri

Kad rodas gremošanas problēmas, mēs bieži dzirdam padomu lietot labās baktērijas. Tas ir lielisks ieteikums, kas strādā, taču labās baktērijas nav tikai gremošanai, baktēriju ieguvumu klāsts ir daudz plašāks. Un, protams, ja jūs meklējat kvalitatīvus produktus, izmēģiniet Dr. Ohhira populārās dabiskās labās baktērijas.

Ko dod labās baktērijas

Labās baktērijas papildina organismu ar vitamīniem, mikroelementiem, minerālvielām un citām vērtīgām vielām, tāpēc to lietošana:

· pozitīvi ietekmē gremošanas darbību;

· uzlabo pašsajūtu;

· var palīdzēt cīnīties ar kairinātu zarnu sindromu;

· var palīdzēt efektīvi samazināt sliktā holesterīna līmeni;

· var palīdzēt aknām;

· var palīdzēt kontrolēt svaru.

Kāpēc izvēlēties Dr. Ohhira labās baktērijas?

Mūsu sortimentā atradīsiet vairākas labo baktēriju izvēles. Produkti atšķiras ar fermentācijas ilgumu un probiotisko baktēriju skaitu. Bet, neskatoties uz atšķirībām, jebkuras Dr. Ohhira labās baktērijas ļaus izbaudīt šo vielu maksimāli pozitīvo iedarbību uz organismu.

Produkti sastāv no iespaidīga dažāda veida aktīvo un dzīvotspējīgo probiotisko kultūru klāsta, šķiedru materiāliem un vairākiem simtiem biogēno metabolītu, kas veidojas fermentācijas periodā.

Mūsu spēcīgās labās baktērijas ir pieejamas kapsulu formā. Tās ir mazas, viegli norijamas, ērti lietojamas. Produkti ir lieliski piemēroti arī veģetāriešiem un vegāniem.

Labās baktērijas tiešsaistē

Vai interesējas par labākajām labajām baktērijām? Piedāvājam izmēģināt mūsu populāros produktus. Pērciet tiešsaistē – tas ir droši un ātri. Ērts, vienkāršs produktu atlases un pirkšanas process nodrošinās jums vislabāko iepirkšanās pieredzi tiešsaistē.  

Labās baktērijas bērniem un pieaugušajiem

Mūsu e-veikalā atradīsiet labās baktērijas pieaugušajiem (produkti piemēroti gan sievietēm, gan vīriešiem) un bērniem. Par zīdaiņiem paredzētajām labajām baktērijām vēlams konsultēties ar ārstu, tās parasti izraksta, ja tiek lietotas antibiotikas vai ir vēdera problēmas.

Labās baktērijas var lietot arī grūtniecības laikā!

Labo baktēriju ieguvumi ķermenim

Bieži tiek uzsvērts labo baktēriju ieguvums gremošanas sistēmai un tiek novērtētas labās baktērijas pret aizcietējumiem. Pilnīga taisnība - tās lieliski noderēs, lai nemocītos ar vēdera uzpūšanos vai citu diskomfortu. Taču šo uztura bagātinātāju ieguvumi organismam ir daudz plašāki: labās baktērijas stimulē antioksidantu, kā arī B grupas vitamīnu veidošanos un stimulē mikroorganismu veidošanos, kas veic zarnu gļotādas aizsargfunkcijas. Labās baktērijas ir noderīgas arī imunitātei un toksīnu izvadīšanas procesam no organisma.

Kāda ir atšķirība starp STANDARD un DELUXE labo baktēriju formulām?

1. Fermentācijas periods. STANDARTA formula tiek raudzēta 3 gadus, DELUXE 5 gadus. Jo ilgāk notiek fermentācija, jo vairāk tiek saražoti biogēnie metabolīti (postbiotiķi): organiskās un aminoskābes, antioksidanti utt.

2. Probiotisko baktēriju skaits. STANDARTA kapsula satur ~1x10*9 milj. koloniju veidojošo vienību, savukārt DELUXE kapsulā - ~1x10*11 koloniju veidojošo vienību probiotiskās kultūras.