Ar ko Dr.OHHIRA® kolagēns ir īpašs?

Dr.OHHIRA® kolagēns ir laika gaitā pārbaudīta formula, ko izstrādājis japāņu mikrobiologs:

 • INOVATĪVS sastāvs – sinerģiski iedarbīgu sastāvdaļu kombinācija, kas nodrošina produkta efektivitāti un daudzfunkcionālu iedarbību.
 • Hidrolizēts MARINE kolagēns un elastīns nodrošina augstu absorbcijas līmeni.
 • MIKROMOLEKULĀRA (ļoti maza) masa (≤500 Da) nodrošina aktīvo vielu iekļūšanu un biopieejamību.
 • DAŽĀDI (I, II un III) kolagēna un kolagēna TRIPEPTĪDI VEIDI.
 • 93% TĪRA hialuronskābe.
 • ZINĀTNISKI BALSTĪTA EFEKTIVITĀTE — in VIVO un in VITRO klīniskie pētījumi, kas veikti Japānā.
 • ŠĶIDRĀ formā — ļoti viegli sagremojama un uzsūcas.
 • Vienkārša lietošana — vienreizējas 20 ml devas.
 • Patīkama garša — saldskābo ogu garša, bez zivs garšas.

KOLAGENS

Tā ir viena no svarīgākajām olbaltumvielām organismā. Tas ir daudz ādā un visā kustību aparātā (kaulos, skrimšļos, cīpslās, saitēs, muskuļos), kā arī zobos un smaganās, radzenē, asinsvados, iekšējos orgānos un audos.

Dažos audos kolagēns var būt kā želeja (acs stiklveida ķermenī), citos tas ir savīti šķiedrās (cīpslās). Atkarībā no ietekmes uz konkrētu orgānu izšķir vairākus kolagēna veidus.

 • I tipa kolagēns atrodas dermā, cīpslās, saitēs, kaulos, iekšējos orgānos un smaganās.
 • II tipa kolagēns ir atrodams skrimšļainajos locītavu audos, acs stiklveida ķermenī, starpskriemeļu diskos.
 • III tipa kolagēns ir raksturīgs acs tīklenei, kapilāriem un asinsvadiem.

Kolagēna sintēze ādā

I tipa kolagēnu ādā ražo šūnas – fibroblasti. Tās ir dermā esošās saistaudu šūnas, kas atbild ne tikai par kolagēna matricas ražošanu, bet arī par elastīna un hialuronskābes sintēzi ādā. Fibroblasti ir jutīgi pret fiziskiem un ķīmiskiem stimuliem, kas var stimulēt fibroblastu aktivitāti un proliferāciju. Fibroblastu aktivizēšana izraisa paša kolagēna ražošanas pieaugumu.

Kolagēns kustību sistēmā

II tipa kolagēns ir viens no svarīgākajiem skrimšļa audu atbalsta proteīniem. Tas veido apmēram 50% no skrimšļa sausā svara un nosaka locītavu skrimšļa mehāniskās īpašības, īpaši izturību un elastību. Kolagēna tripeptīdi ir būvmateriālu avots, kas nepieciešams locītavu skrimšļa, zemskrimšļa kaulaudu, citu locītavu audu, locītavas kapsulas, cīpslu un saišu atjaunošanai. Tie ietekmē locītavu skrimšļa un kaulu šūnu vielmaiņu, stiprina kolagēna sintēzi, novērš turpmāku skrimšļa zudumu, uzlabo locītavu kustīgumu un samazina sāpes, kā arī palielina kaulu audu blīvumu.

Dr.OHHIRA® kolagēns satur 7,75 g zemas molekulmasas* I, II un III tipa kolagēna un kolagēna tripeptīdus, kas iegūti fermentatīvās hidrolīzes ceļā no brīvi peldošām jūras sarkanā snapper zvīņām, ādas un kauliem. >

HIALURONSKĀBE

Šī ir dabiska viela, ko organisms ražo pats un izmanto, lai ieeļļotu locītavas un nodrošinātu ādas un orgānu mitrināšanu. Cilvēka organismā tas saistās ar ūdens molekulām un kļūst par viskozu, želejveida vielu. Hialuronskābe visbiežāk sastopama nervu, pārklājošajos un saistaudos, bet mazākā daudzumā ir gandrīz visās ķermeņa šūnās. Laika gaitā hialuronskābe organismā dabiski samazinās.

Dr.OHHIRA® iekšķīgi lietojamā kolagēna formula satur pat 93% tīrības zemas molekulmasas hialuronskābes, kas iegūta ar maigu dabīgas biofermentācijas metodi.

ELASTĪNS

Tas ir saistaudu proteīns, kas ir daļa no audu sastāva ar elastīgām īpašībām. Liels daudzums elastīna atrodas plaušās, lielajās artērijās un elastīgajās saitēs. Mazāks daudzums tā atrodas ādā, ausu skrimšļos un citos orgānos. Elastīns cilvēka organismā dabiski veidojas līdz 25 gadu vecumam un pilnībā izzūd 40-50 gadu vecumā.

Dr.OHHIRA® iekšķīgi lietojamā kolagēna formula satur 5 mg zemas molekulmasas elastīna, kas ekstrahēts no brīvi peldošas Klusā okeāna mencas ādas, zvīņām un kauliem.

5 GADU RŪGTS SINBIOTISKS EKSTRAKTS OM-X®

5 gadus raudzētā OM-X® ekstrakta sastāvā ir Japānā dabiski augoši, ar mikroelementiem, vitamīniem un vērtīgām uzturvielām bagāti augi: AUGĻI un OGAS (plūmes, godži ogas, vīģes, brūklenes, sarkanās sotvaras, smaržīgie mandarīni , SĒNES (maitake ) un šitaki sēnes, Brazīlijas agariks), ALĢĒS un JŪRAS AĻĢES.

OM-X® ekstrakts tiek ražots, izmantojot tradicionālo japāņu tehnoloģiju, kuras pamatā ir fermentācijas princips. Visu gadu Japānas dabā dabiski augošie augi tiek savākti un ievietoti īpašos konteineross. Vienu gadu tos slāņo un nepārtraukti maisa, līdz pamazām pārvēršas cietā biezā masā. Lai paātrinātu fermentāciju, masai pievieno labās zarnu baktērijas, kas pieder pie Lactobacillus, Bifidobacterium un S.thermophilus celmiem. Masa turpina nobriest vēl 4 gadus.

Dr.OHHIRA® perorālā kolagēna formula ir bagātināta ar 10 mg dabiski fermentēta sinbiotiskā ekstrakta OM-X® 5 gadus.

KOENZĪMS Q10 (CoQ10)

Tā ir taukos šķīstoša vitamīniem līdzīga viela, kas atrodama visās ķermeņa šūnās. Tas veic vairākas funkcijas organismā: stabilizē šūnu membrānas un piedalās antioksidantu procesos. Vislielākais CoQ10 daudzums ir atrodams orgānos, kas patērē visvairāk enerģijas: smadzenēs, sirdī, aknās un nierēs.

Dr.OHHIRA® perorālā kolagēna formula satur 12,5 mg koenzīma Q10.

C VITAMĪNS

Dr.OHHIRA® orālais kolagēns satur C vitamīnu. Tas palīdz uzturēt normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai ādas, asinsvadu, kaulu, skrimšļu, smaganu un zobu darbībai. Šis vitamīns palīdz arī uzturēt normālu enerģijas vielmaiņu, normālu imūnsistēmas darbību, palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīviem bojājumiem (darbojas kā antioksidants), uzlabo dzelzs uzsūkšanos un mazina nogurumu un nespēku.

Dr.OHHIRA® perorāla kolagēna formula satur pat 250 mg (312,5% RMV) C vitamīna, kura avots ir kukurūza (nav ĢMO) un tapioka (maniokas ciete).

MELEŅU SULA

Mellenes satur ķīmiskos savienojumus antocianīnus, kas ir ļoti spēcīgi dabā sastopami antioksidanti, kas palīdz organismam cīnīties ar šūnām kaitīgajiem brīvajiem radikāļiem, kas izraisa novecošanos. Mellenēm ir arī asinsvadu aizsargājoša iedarbība.

Melleņu sula Dr.OHHIRA® iekšķīgi lietojamā kolagēna formulā nodrošina produktam šķidru formu.

Svarīgs ir sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids.