Labās baktērijas pieaugušajiem

Aktīvie filtri

Labās un sliktās baktērijas ir neatņemama mūsu organisma sastāvdaļa, savukārt atbilstošs šo baktēriju līdzsvars nodrošina labu pašsajūtu. Kas gan ir labās baktērijas? Nekļūdīsimies, ja apgalvosim, ka tās ir mūsu organisma sargi, kas mūs aizsargā no daudzām kaitēm. Labās baktērijas ir ļoti svarīgas gan pieaugušajiem, gan bērniem – to trūkuma gadījumā var novērot gremošanas sistēmas traucējumus, pārtikas alerģijas, attiecīgu slimību saasinājumus, imunitātes pavājināšanos u.tml.

Labo baktēriju pozitīvā ietekme uz pieaugušajiem

Ja Jūs ir nomocījusi vēdera pūšanās vai caureja vai Jūs domājat, ka esat saindējies ar pārtiku, labās baktērijas būs lielisks risinājums, lai novērstu diskomfortu un sekmētu ātrāku atveseļošanos. Šā iemesla dēļ labās baktērijas ir neaizstājamas ceļojumos, kuru laikā mēs bieži vien baudām mūsu vēderam neierastus eksotiskus ēdienus.

Labās baktērijas pieaugušajiem ir ieteicams lietot antibiotiku lietošanas laikā un pēc to lietošanas, lai atjaunotu veselīgu zarnu mikrofloras līdzsvaru.

Papildus minētajai pozitīvajai ietekmei labās baktērijas organismā ražo K vitamīnu, B grupas vitamīnus, antioksidantus, kā arī pozitīvi ietekmē imūnsistēmu un palīdz no organisma izvadīt toksīnus. Savukārt uz mūsu ādas dzīvojošās labās baktērijas palīdz uzturēt veselīgu ādas pH līmeni un nodrošina labu ādas stāvokli un lielisku izskatu.

Dr.OHHIRA® produkti ar labajām baktērijām pieaugušajiem

  • 12 veidu pienskābes baktēriju komplekss būs noderīgs gan pieaugušajiem, gan bērniem. Šā produkta sastāvā ir vairāku veidu labās baktērijas, bioloģiskie metabolīti, kā arī pārtikas šķiedrvielas. Kā vēl vienu produkta priekšrocību var minēt trīs gadus ilgu fermentācijas procesu dabiskā vidē, kas palīdz saglabāt un nostiprināt visu sastāvdaļu labās īpašības.
  • Krēms „Magoroku“ ar labajām baktērijām ir piemērots visai ģimenei. Dermatologu apstiprinātās ziepes ir dabīgas, to sastāvā nav konservantu vai citu kaitīgu vielu. Produkts apvieno fermentēto augu un labo baktēriju labās īpašības, šādi palīdzot Jums rūpēties par savu ādu un nodrošināt tās pienācīgu mitrināšanu.
  • Arī ziepes „Kampuku“, kuru sastāvā ir labās baktērijas, ir ražotas tikai no ekoloģiskām un dabīgām sastāvdaļām un apvieno labo baktēriju un fermentēto augu plašo labo īpašību spektru. Ziepes nesausina ādu, bet gan mitrina to, efektīvi attīra un piešķir ādai veselīgu spīdumu.

Kur iegādāties Dr.OHHIRA® produktus ar labajām baktērijām?

Pērciet Dr. OHHIRA® produktus ar labajām baktērijām mūsu e-veikalā www.ohhira.lv. Produkta aprakstā atradīsiet daudz noderīgas informācijas (produkta lietošana, pozitīvā ietekme u.c.), katram produktam ir norādīta cena un atsauksmes. Mūsu e-veikalā ir pieejami tikai dabīgi, kvalitatīvi un augstvērtīgi produkti.